<<< strona główna                                     ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXII  Niedziela Zwykła  30  sierpnia  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p  Mieczysław Domarecki  w 74  rocznicę urodzin.

godz.11.00   ś+p Maria i Władysław Ogrodnik  w 25 i 8 rocz. śm.

Poniedziałek 31 sierpnia, godz. 17.00  Msza święta w intencji wszystkich żywych i zmarłych  PARAFIAN !!!

Wtorek 01 września, godz.9.00  Msza święta z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, o Boże błogosławieństwo dla uczniów, rodziców i nauczycieli  - z Zespołu Szkół w Kiwitach.

godz.17.00 ś+p Stefan Borkowski w 14 rocznicę śmierci  oraz  z okazji imienin.

Środa 02 września, godz.17.00   ś+p Jan i Stefania Jaworscy z okazji imienin,  + Czesław Niedzielski  i  z  rodziny Kuriatów.

I Czwartek 03 września, godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA, godz.17.00  Msza święta w dniu imienin  Izabeli Mieczkowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo ( od chrześniaka Michała Szukis z rodzicami ).

I Piątek 04 września, godz.16.30  SPOWIEDŹ  ŚWIĘTA godz.17.00  ś+p Jerzy Dziurek w 18 rocznicę śmierci + Dymitr  i Katarzyna.

I Sobota 05 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach, a także o nowe powołania do Wspólnoty Różańcowej.

INTENCJE  MSZALNE

XXIII  Niedziela Zwykła  06  września  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Henryk Jesiołowski;  ś+p Franciszek Olechnowicz

godz.11.00  ś+p za zmarłych z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta,  Adolf  i Stanisław

ś+p za zmarłych z rodziny Mochnal : Stefan, Pelagia, Mikołaj, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Karolina i Bazyli.

Poniedziałek 07 września, godz. 17.00  ś+p Mieczysław Mróz w 4 miesiąc po śmierci ( od rodziców Mieczysława i Teresy, siostry Ewy oraz  braci  Andrzeja i Piotra ).

Wtorek 08.IX,  Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  godz.17.00  ś+p Maria Libor w 11 miesiąc śmierci, a także  z okazji  rocznicy urodzin  i  imienin  ( od dzieci z rodzinami ).

Środa 09 września, godz.17.00   Msza święta    INTENCJA  WOLNA !!!

Czwartek 10 września, godz.17.00  Msza święta  - INTENCJA WOLNA !!!

Piątek 11 września, godz.17.00  Msza święta – INTENCJA  WOLNA !!!

Sobota 12 września, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich  PARAFIAN ; dla żyjących, o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych  bliskich naszemu sercu,  o radość życia wiecznego w Niebie.

<<< strona główna                                            ARCHIWUM>>>