<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

Uroczystość  Najświętszej Trójcy  31 maja  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Czesław Stabulaniec w 34 rocznicę śmierci.

godz.11.00  UROCZYSTOŚĆ  PIERWSZEJ  KOMUNII ŚWIĘTEJ  i  PIERWSZEJ   ROCZNICY  KOMUNII

Msza święta w intencji dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych oraz rodziców, chrzestnych, rodzeństwa i dziadków, o  Boże  błogosławieństwo.

Poniedziałek 01 czerwca, godz.16.40 Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

godz.17.00 Msza święta w Dniu Dziecka,w intencji wszystkich dzieci z naszej Parafii,o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Wtorek 02 czerwca, godz.16.40 Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 25 rocznicę ślubu: Beaty i  Leszka Augustyniak, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla dzieci : Sylwii, Pawła i Piotra.

Środa 03 czerwca, godz.16.40 Nabożeństwo czerwcowe.

godz.17.00  ś+p Zbigniew Bartoszewicz w 3 rocznicę śmierci.

Czwartek 04 czerwca UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA  i  KRWI  CHRYSTUSA – BOŻE  CIAŁO

godz.8.00 Msza święta w intencji małego Piotrusia, o łaskę Nieba i  za jego rodziców : Katarzynę i Mariusza Książek, o umocnienie w wierze, nadziei i miłości  oraz  o  Opatrzność Bożą.

godz.10.00  MSZA  ŚWIETA  ZA  PARAFIAN  i  GOŚCI, a po Mszy świętej Procesja Eucharystyczna do 4 Ołtarzy !!!

I Piątek 05.VI, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe i spowiedź

godz.17.00  ś+p Mieczysław Mróz w 1 miesiąc po śmierci.

UWAGA !!!  I Sobota 06 czerwca,  godz.16.30  RÓŻANIEC

godz.17.00  ś+p Greta, Klemens i Ryszard Kruszel.

Po Mszy świętej Litania ku czci NSPJ – recytowana!

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>