< Powrót

 

Aktualna lista osób uczestniczących w Nieustającym Różańcu

9 - dnia każdego miesiąca : maj 2020 r.

 

·    godz. 00.00  Marianna Prokopowicz –tajemnica radosna 

·    godz. 00.30  Danuta Gos                     tajemnica światła  

·    godz. 01.00  Teresa Buczel  -                tajemnica bolesna

·    godz. 01.30  Teresa Skomorucha -   tajemnica chwalebna

·    godz. 02.00  Józefa Głowacz –                              radosna

·    godz. 02.30   Teresa Jakubowska -                         światła

·    godz. 03.00  Barbara Dawid -                                bolesna

·    godz. 03.30  Barbara Karczewska -                  chwalebna

·    godz. 04.00  Alina Banasiak -                               radosna

·    godz.04.30 Andrzej Wawrykiewicz -                    światła

·    godz.05.00 Jolanta Chodorowska -                       bolesna

·    godz.05.30 Halina Olechnowicz -                    chwalebna

·    godz.06.00 Weronika Jesiołowska -                     radosna

·    godz.06.30 Alicja Kucharewicz -                          światła

·    godz.07.00 Anna Bekeszczuk -                            bolesna

·    godz.07.30 Marianna Białkowska -                 chwalebna

·    godz.08.00 Stefania Jakubowska -                       radosna

·    godz.08.30 Alicja Kucharewicz -                          światła

·    godz.09.00 Bożena Aleksandrowicz -                  bolesna

·    godz.09.30 Ks. Józef Leonowicz -                   chwalebna

·    godz.10.00 Wanda Pikulska -                               radosna

·    godz.10.30 Maria Wawrykiewicz -                       światła

·    godz.11.00 Weronika Filipek -                             bolesna

·    godz.11.30  Danuta Kuształa -                        chwalebna

·    godz.12.00 Halina Dobrzyńska -                         radosna

·    godz.12.30 Krystyna Jaksina -                              światła

·    godz.13.00 Jadwiga Kanclerz -                            bolesna

·    godz.13.30 Danuta Szukis -                             chwalebna

·    godz.14.00 Maria Tkaczuk -                                radosna

·    godz.14.30 Irena Czerniawka -                             światła

·    godz.15.00 Irmgarda Książek -                            bolesna

·    godz.15.30 Jadwiga Książek -                         chwalebna

·   godz.16.00  Alina Kondratowicz -                      radosna

·   godz.16.30  Irena Konarska -                               światła

·   godz.17.00  Stanisława Bartnikowska -               bolesna

·    godz.17.30 Marianna Prokopowicz -               chwalebna

·    godz.18.00 Halina Zembrzuska -                         radosna

·    godz.18.30 Maria Krzykalska -                             światła

·    godz.19.00 Wiesława Prokopowicz -                   bolesna

·    godz.19.30 Izabela Mieczkowska -                 chwalebna

·    godz.20.00 Teresa Kruszel -                                radosna

·    godz.20.30 Anna Skarul -                                     światła

·    godz.21.00 Bożena Aleksandrowicz -                  bolesna

·    godz.21.30 Michalina Kufieta -                       chwalebna

·    godz.22.00 Genowefa Adamkiewicz -                 radosna

·    godz.22.30 Danuta Kuriata -                                 światła

·    godz.23.00 Edward Białkowski -                         bolesna

·    godz.23.30 Danuta Grabowska -                     chwalebna

 

 

 

 

       <<< strona główna