<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03 stycznia 2021r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca i Ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w Nowym 2021 roku.

godz.11.00  ś+p Agnieszka Domarecka w 1 rocznicę śmierci  oraz +Mieczysław, Zbigniew i Krzysztof  Domareccy.

ś+p Józef, Paulina i Jerzy Wawrykiewicz.

Poniedziałek 04 stycznia, godz.16.00  Msza św. – intencja wolna !

Wtorek 05 stycznia , godz.16.00  ś+p Jolanta i Zdzisław Rawscy ( od córki Anny Leonowicz z mężem Zdzisławem i wnuczką Zuzią ).

Środa 06 stycznia - UROCZYSTOŚĆ  OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, czyli  TRZECH  KRÓLI.

godz.9.00  ś+p z rodziny Ostrowskich : Tadeusz, Olga, Anna, Adolf, Izydor, Elżbieta, Adolf i Stanisław  oraz z rodziny ś+p Mochnal : Stefan, Mikołaj, Pelagia, Helena, Stefan, Pelagia, Józef, Stanisława, Karolina i Bazyli  ;   + Maria Pałka.

godz.11.00  ś+p Stanisław Parzych w 25 rocznicę śmierci oraz + Teresa Bartnikowska w 24 rocznicę śmierci.

Czwartek 07 stycznia , godz.15.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.16.00  Msza święta za wszystkich PARAFIAN.

Piątek 08  stycznia , godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Sobota 09  stycznia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna za powrót do zdrowia                             Jadwigi Kanclerz, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, również dla dzieci, wnuków i prawnuków.

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021r.

godz.9.00  ś+p Jarosława w 10 rocznicę śmierci oraz  +Wacław i Dariusz Skomorucha ; +Ksenia Kamłaj w 28 rocznicę śmierci, Michał i Krystyna Kamłaj, +Danuta Gulbinowicz w 21 rocznicę śmierci i Władysław.

godz.11.00  ś+p Henryk Konarski w 32 rocznicę śmierci , +Wojciech Konarski i  za wszystkich zmarłych z rodziny Konarskich.

Poniedziałek 11 stycznia, godz.16.00  ś+p Kazimierz Wieczorek        i za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

Wtorek 12 stycznia , godz.16.00  ś+p Leokadia Figat  -  w dniu  urodzin  oraz +Franciszek i Janina Figat.

Środa 13 stycznia, godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Czwartek 14 stycznia , godz.16.00  Msza święta – intencja wolna !

Piątek 15  stycznia , godz.16.00  Msza święta w intencji PARAFIAN , o szczęśliwe kolędowanie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich rodzin naszej wspólnoty.

Sobota 16  stycznia, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Piotr Kuryłowicz w 1  miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>