<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

 

 

INTENCJE  MSZALNE

 

XXIV  Niedziela Zwykła 13 września 2020

          godz.9.00  ś+p Aleksander, Marian i Natalia Perzanowscy w 36  i 20  rocznicę  śmierci oraz za zmarłych z rodziny Perzanowskich, a także

+ Józef, Emilia i Władysław Jakubowscy ;   + Henryk Kowalczyk.

 

        godz.11.00  Uroczysta Msza święta dziękczynna w intencji dzieci w rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, o dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i dziadków

 

      Poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – wyjątkowo o godz.16.00  ś+p Józef Bekieszczuk w 45 rocznicę śmierci  oraz +Jan, Marian, Tadeusz i  Aleksander Bekieszczuk.

 

     Wtorek 15 września, godz.17.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o opiekę Matki Najświętszej.

 

     Środa 16 września, godz.17.00  ś+p z rodziny : Kuryłowiczów, Świerczyńskich, Skrętkowskich i Kubiaków.

 

      Czwartek 17 września,  godz.17.00  Msza święta dziękczynna w intencji dzieci : Dominika, Liliany i Gabriela Skiba  -  w rocznicę urodzin, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

 

          Piątek 18 września,godz.17.00   ś+p Franciszek, Helena i Konstanty Krzykalscy, Adam i Barbara Kotarscy, Jadwiga i Piotr Proc, Andrzej Kosowski, Edward Gosik i Bogumiła Jankowska.

 

          Sobota 19 września, godz.9.30 RÓŻANIEC                                          

 godz.10.00   Msza święta dziękczynna w 6  rocznicę  ślubu małżonków : Bogumiły i Aureliusza Waga , o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla syna Ksawerego.

 

godz.15.30 Msza święta ślubna w intencji nowożeńców : Patrycji Bruździak i Radosława Górskiego, o Boże błogosławieństwo.

 

INTENCJE  MSZALNE

 

XXV  Niedziela Zwykła 20 września 2020

 

          godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Rozalki Kuształa o Boże błogosławieństwo, także dla siostrzyczki Dobrusi , rodziców : Anny i Jerzego oraz dziadków obojga stron : Ciosek i Kuształa.

 

        godz.11.00  Uroczysta Msza święta dziękczynna w intencji dzieci pierwszokomunijnych, o Boże błogosławieństwo, także dla rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i dziadków.

 

 

            Poniedziałek 21 września, godz.17.00  ś+p Tadeusz Filipek w 8 rocznicę śmierci.

 

              Wtorek 22 września, godz.17.00  ś+p Ks. Artur Józef Szymanek,

+Ks. Zdzisław Stanik ; z rodziny Mikulskich, Sulim, Gut, Uściennych, +Małgorzata Ciekańska,  + lek. Adolf Putkowski,  +Leonarda Kimbar.

 

       Środa 23 września, godz.17.00  ś+p Stefan Demkowski w 23 rocznicę śmierci , Władysław, Paweł, Franciszek, Zofia i Maria Demkowscy.

 

            Czwartek 24 września,  godz.17.00  ś+p Ireneusz Żebrowski w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

 

 

          Piątek 25 września,godz.17.00   ś+p Wiesław Dobrzyński w 84 rocznicę urodzin.

 

 

          Sobota 26 września, godz.9.30 RÓŻANIEC   

 godz.10.00   ś+p Jadwiga, Władysław, Adam i Stanisław Bujlis, +Genowefa  i Mieczysław Subocz  i  + z rodziny Zybajłów.

 

 

 

 

                  <<< strona główna                              ARCHIWUM>>>