<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXV  Niedziela Zwykła 20 września 2020

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Rozalki Kuształa o Boże błogosławieństwo, także dla siostrzyczki Dobrusi , rodziców : Anny i Jerzego oraz dziadków obojga stron : Ciosek i Kuształa.

godz.11.00  Uroczysta Msza święta dziękczynna w intencji dzieci pierwszokomunijnych, o Boże błogosławieństwo, także dla rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i dziadków.

Poniedziałek 21 września, godz.12.00  Msza święta - w dniu pogrzebu ś+p Janusz  Nowatkowski.

godz.17.00  ś+p Tadeusz Filipek w 8 rocznicę śmierci.

Wtorek 22 września, godz.17.00  ś+p Ks. Artur Józef Szymanek,

+Ks. Zdzisław Stanik ; z rodziny Mikulskich, Sulim, Gut, Uściennych, +Małgorzata Ciekańska,  + lek. Adolf Putkowski,  +Leonarda Kimbar.

Środa 23 września, godz.16.00  Msza święta o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Teresy Świerzewskiej.

godz.17.00  ś+p Stefan Demkowski w 23 rocznicę śmierci , Władysław, Paweł, Franciszek, Zofia i Maria Demkowscy.

Czwartek 24 września,  godz.17.00  ś+p Ireneusz Żebrowski w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 25 września,godz.17.00   ś+p Wiesław Dobrzyński w 84 rocznicę urodzin.

Sobota 26 września, godz.9.30 RÓŻANIEC                                           godz.10.00   ś+p Jadwiga, Władysław, Adam i Stanisław Bujlis, +Genowefa  i Mieczysław Subocz  i  + z rodziny Zybajłów.

INTENCJE  MSZALNE

XXVI  Niedziela Zwykła 27 września 2020

godz.9.00  ś+p Jarosława i Wacław Skomorucha - z okazji imienin.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 79 rocznicę urodzin  Józefy Głowacz, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla dzieci, wnuków i prawnuków.

Poniedziałek 28 września, godz.17.00  ś+p Józef i Maria Libor  - w 6 rocznicę śmierci

oraz + Halina i Krzysztof Romaniuk.

Wtorek 29 września, godz.17.00  ś+p Andrzej Wiloch w 19 rocznicę śmierci , +Mieczysław i Tadeusz Wiloch oraz za wszystkich zmarłych  z rodziny Wilochów i Ługowskich.

Środa 30 września, godz.17.00  ś+p Franciszek Jaworski w 9 rocznicę śmierci  i  +Lucyna Jaworska.

Czwartek 01 października, godz.16.00 RÓŻANIEC

godz.16.30  ś+p Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska ( 1 ).

Piątek 02 października, godz.16.00 RÓŻANIEC Spowiedź święta

godz.16.30   ś+p Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska ( 2 ).

Sobota 03 października, godz.9.30 RÓŻANIEC                                           godz.10.00   ś+p Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska ( 3).

godz.12.00  Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Zuzanny Szczepańskiej, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Michaliny i Łukasza, braciszka Maciusia oraz dziadków obojga stron.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>