<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XIII Niedziela Zwykła 28 czerwca 2020

godz.8.45 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – śpiewana

godz.9.00   ś+p Eugeniusz Organiściak w 13 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Organiściak.

godz.10.45 Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – śpiewana

godz.11.00 ś+p Wiesław Dobrzyński – z okazji Dnia Ojca.

Poniedziałek 29 czerwca ODPUST  PARAFIALNY – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - Msza święta koncelebrowana :

godz.11.00  Uroczysta Msza Święta Odpustowa w intencji PARAFIAN!

godz.11.00         ś+p Alina Maruszczak w 17 rocznicę śmierci oraz ś+p Jan Maruszczak - z okazji Dnia Ojca i imienin.

godz.11.00                Msza święta za wszystkie dusze w czyśćcu  cierpiące.

godz.17.00  ś+p Stanisław Jaksina z okazji Dnia Ojca ( od dzieci z rodzinami ) ; po Mszy świętej - Litania śpiewana ku czci NSPJ.

Wtorek 30 czerwca, godz.17.00 ś+p Julianna, Ignacy, Zofia, Kazimierz i Cecylia Karczewscy oraz za wszystkich zmarłych z rodziny

Karczewskich i Ługiewiczów; ( po Mszy świętej - Litania ku czci NSPJ ).

Środa 01 lipca, godz.17.00  ś+p Janina i Bolesław Gałązka ; +Emilia i Piotr Huczyk –  w rocznicę śmierci i z racji imienin ;  +Józef Perduta.

I Czwartek 02 lipca, godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.17.00  ś+p Leokadia i Leon Kuriata w 9 i 16 rocznicę śmierci

I Piątek 03 lipca, godz.16.30 Spowiedź święta godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 10 rocznicę urodzin Michała Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla brata Igora, rodziców Moniki i Dariusza, dziadków i prababci.

I Sobota 04 lipca, godz.9.20 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Władysław Filipek w 15 rocznicę śmierci ; + Marianna , Tadeusz i Jan Filipek.

INTENCJE  MSZALNE

XIV Niedziela Zwykła 05 lipca 2020

godz.9.00   Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

godz.11.00  ś+p Wincenty, Józefa, Wincenty, Marek i Antoni Szutowicz oraz  ś+p Teresa Juszyńska w 69 rocznicę urodzin.

Poniedziałek, 06 lipca, godz.17.00  ś+p Zofia Ochab w 4 miesiąc po śmierci ( od chrześnicy Rysi z Ryszkowej Woli ).

Wtorek 07 lipca, godz.17.00  ś+p Zofia Łangowska w 1 rocznicę śmierci  oraz  ś+p Edmund Łangowski

Środa 08 lipca, godz.17.00  ś+p Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Stanisława Jakubowskiego, o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz  dla Teresy, Haliny, Agaty  i Zbigniewa Jakubowskich, a także dla Jadwigi w rocznicę urodzin i Czesława Książek ( od Stefanii Jakubowskiej ).

Czwartek 09 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Ksawerego , w 7 rocznicę urodzin Jakuba oraz Igora, o Boże błogosławieństwo dla rodziców i całej rodziny.

Piątek 10 lipca, godz.17.00 ś+p Kazimierz Bakuła w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 11 lipca, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Stanisław Głowacz w 11 rocznicę śmierci