<<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>

 

Troska o Cmentarz parafialny w 2020 roku     

 

Nowy Regulamin Cmentarza Parafialnego w Kiwitach

 

Aktualna lista osób uczestniczących w Nieustającym Różańcu

9 - dnia każdego miesiąca : maj 2020 r.

 

Procesja w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa,
czyli  Boże Ciało  11 czerwca  2020 roku  w  Kiwitach.

 

 

Uroczystość Najświętszej Trójcy 07 czerwca 2020 r. Ogłoszenia.

 

·    Wychwalamy dziś Boga w Trójcy Jedynego, Boga, który jest Ojcem, Syna, który jest Zbawicielem i Ducha Świętego, który nas uświęca.

 

·     Dziś po Mszy świętej o godz.9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

 

·    Od 01 czerwca rozpoczęliśmy śpiewane Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy świętej o godz.17.00.   Serdecznie zapraszam.

 

·    Jutro w poniedziałek 08 czerwca obchodzimy wspomnienie liturgiczne świętej Jadwigi Królowej.

 

·    We wtorek 09 czerwca przypada wspomnienie świętego Efrema, diakona i doktora Kościoła.  To także Dzień Nieustającego Różańca.

 

·    W sobotę 13 czerwca wspominamy świętego Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

 

·    W przyszłą II niedzielę miesiąca 14 czerwca -  taca gospodarcza będzie przeznaczona na spłatę nowego ekranu projekcyjnego.  Bóg zapłać !

 

·     Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie i żywe kwiaty następującym rodzinom : Annie Mikulskiej, Aleksandrze Darmochwał, Wioletcie i Tadeuszowi Skomorucha oraz Dobromile Stefanowicz.   Bóg zapłać !  Uprzejmie proszę, aby w najbliższą sobotę 13 czerwca o godz.10.40, o nasz kościół zadbały następujące rodziny : Wanda Wojtulska,  Kinga Dziadosz  i  Daria Przybysz. Bardzo serdecznie proszę o przynoszenie do naszego kościoła również kwiaty ogrodowe w piątek na Mszę świętą o godz.17.00  lub w sobotę o godz.10.00.

 

·    Jest nowy, aktualny  numer ,, Gościa Niedzielnego ” w cenie 6 zł  i ,,Małego Gościa” w cenie 5 zł.   Pozostałe czasopisma ofiara dowolna.

 

·    W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po  nowe, pięknie wydane ,, Ziarno ” .

 

·    Pragnę podziękować Marii i Ryszardowi Tkaczuk, Dobromile i Krzysztofowi Stefanowicz oraz Weronice Jesiołowskiej, za złożone ofiary na nowy ekran projekcyjny w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać !

 

·    Ofiary zbierane na tacę w dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca, są przeznaczone na potrzeby Archidiecezji Warmińskiej – jest to forma ryczałtu.  Bóg zapłać.

 

·    Od 30 maja 2020 r, został zniesiony limit wiernych w kościołach, ale nadal obowiązują wewnątrz świątyni maseczki zakrywające usta i nos.

 

·     UWAGA !  W tym tygodniu we czwartek 11 czerwca będziemy świętować Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli BOŻE CIAŁO.  W tym dniu wyznajmy publicznie naszą wiarę we Mszy świętej i  w Procesji Eucharystycznej. Msze święte  o godz.8.00 i 10.00.    Po drugiej Eucharystii sprawowanej w intencji wszystkich Parafian i Gości, będzie procesja do 4 Ołtarzy.  Bardzo proszę o przyozdobienie Obrazami i symbolami eucharystycznymi swoich domów, a szczególnie wzdłuż trasy procesyjnej. Tradycyjnie już proszę o przygotowanie I Ołtarza mieszkańców Bartnik ;  II Ołtarza mieszkańców Rokitnika ;  III Ołtarza mieszkańców Kiwit kolonie w kierunku Trutnowa  oraz IV Ołtarza mieszkańców Kobieli ( wieś lewa strona ).  Do sypania kwiatków zapraszam dzieci klasy O - I – II – III i IV, pod czujnym okiem rodziców.  Próba sypania kwiatków we wtorek 09 czerwca po Mszy świętej o godz.17.00 . Pozostałe informacje są ujęte na stronie internetowej naszej Parafii w osobnej zakładce p/n  ,,Procesja ” .   Serdeczne Bóg zapłać .

 

·    W przyszłą niedzielę 14 czerwca po Mszy świętej o godz.11.00, serdecznie zapraszam na spotkanie formacyjne i organizacyjne dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej Komunii świętej oraz dzieci rocznicowe wraz z rodzicami.

 

·    Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl         
Jest nowa galeria zdjęć !

 

 

 

       <<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>