<<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>

 

Troska o Cmentarz parafialny w 2020 roku     

 

Nowy Regulamin Cmentarza Parafialnego w Kiwitach

 

Aktualna lista osób uczestniczących w Nieustającym Różańcu

9 - dnia każdego miesiąca : maj 2020 r.

 

 

III Niedziela Adwentu  13 grudnia 2020 r.   Ogłoszenia duszpasterskie.

 

·      Dziś w III Niedzielę Adwentu zwaną Gaudete, czyli radujcie się – rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o Chrześcijańskie Życie Rodzin. Kolejna zapalona świeca na wieńcu adwentowym pokazuje, że jesteśmy coraz bliżej świąt Narodzenia Pańskiego. Bądźmy wytrwali i ufni.

 

·    Dziś ogarniamy modlitwą wszystkie  ofiary stanu wojennego w Polsce w 39 rocznicę.

 

·     W Adwencie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na RORATY – z lampionami lub świecami : w środy o godz.16.00  i  w soboty o godz.10.00.

 

·     Jutro w poniedziałek 14 grudnia przypada wspomnienie świętego Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

 

·    W dzisiejszą II niedzielę miesiąca 13 grudnia taca gospodarcza, jest przeznaczona na spłatę nowych alejek na cmentarzu parafialnym Została jeszcze do spłacenia kwota 14.200 zł.   Serdeczne Bóg zapłać !

 

·      W zakrystii kościoła, są do nabycia świece Caritas w ramach corocznej akcji – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

 

·    Bardzo dziękuje za troskę  o nasz kościół, za posprzątanie i złożoną ofiarę na kwiaty do Ołtarza , następującym rodzinom : Lilli Maruszczak , Marioli i Szczepanowi Gałązka oraz Elżbiecie Szumskiej.  Bóg zapłać ! Uprzejmie proszę, aby o tegoroczny wystrój naszego kościoła parafialnego na Uroczystość Narodzenia Pańskiego, w dniach 19-23 grudnia , zatroszczyli się mieszkańcy Kiwit, numery domów : 19, 20, 73, 64, 65, 21, 74  oraz 63/2 , 63/6 , 63/7 , 63/8  , 44 i 45.   Jednocześnie już z góry proszę te rodziny, które będą dekorowały naszą świątynię, aby w sobotę 06 lutego 2021 roku, po Mszy świętej o godz.10.00, rozebrały choinki i dekoracje oraz posprzątały nasz kościół . W tym roku choinki do naszego kościoła pragną w darze serca ofiarować Państwo : Agnieszka i Zbigniew Zawadzcy.  Serdeczne Bóg zapłać !

 

·    W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej, po  nowe aktualne ,, Ziarno ”.

 

·    Jest nowy, aktualny  numer ,, Gościa Niedzielnego ” w cenie 6 zł i ,,Małego Gościa” w cenie 5 zł.   Pozostałe czasopisma ofiara dowolna.

 

·     Można zgłaszać chorych spoza I piątku miesiąca, których odwiedzę z posługą sakramentalną w Ich domach, we wtorek 22 grudnia w godz.11.00 -  13.00.

 

·    Pragnę serdecznie podziękować Księżom Proboszczom z Parafii : Krekole, Kłębowo i Wipsowo za posługę sakramentalną  w konfesjonale oraz Parafianom za dary serca na stół rekolekcyjny : Halinie Olechnowicz, Teresie Jakubowskiej, Justynie Bartnikowskiej, Michalinie Kufieta, Piotrowi Czerniawskiemu, Małgorzacie Szutowicz i Marioli Bruździak, pracującym w kuchni, jak również organistce Izabeli Mieczkowskiej, ministrantom i Parafianom za udział i modlitwę.  Serdeczne Bóg zapłać !

 

·    W przyszłą niedzielą 20 grudnia ofiary zbierane na tacę , będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne ,, Hosianum ” w Olsztynie . Jest to ryczałt o zameldowanych Parafian.

 

·    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny czy jubileusze, przekazuję najlepsze życzenia zdrowia i wiele dobra, a nade wszystko Bożego błogosławieństwa, a wszystkim chorym i przeżywającym trudne dni, powrotu do zdrowia,  pokoju ducha , uśmiechu, nadziei i radości serca . Zapewniam Was o mojej kapłańskiej modlitwie.  Szczęść Boże !

 

·  Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl
Jest nowa galeria zdjęć !

 

 

 

 

       <<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>