<<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>

 

 

Troska o Cmentarz parafialny w 2019 roku    

 

 

VI Niedziela Zwykła 16 lutego 2020  roku.  Ogłoszenia.

 

·     ,, Jeśli chcesz, zachowasz przykazania ” - usłyszymy w dzisiejszej liturgii słowa.  Bóg wzywa nas , byśmy nie szukali wykrętów, ale poważnie traktowali Boże prawo. Niech udział w tej Eucharystii, uzdalnia nas do takiego życia, byśmy zawsze mogli się podobać Bogu.

 

·     W poniedziałek 17 lutego przypada wspomnienie Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny.

 

·     W piątek 21 lutego obchodzimy wspomnienie świętego Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła.

 

·     Sobota 22 lutego – to Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

 

·     Przypominam o obowiązku uczestniczenia dzieci i młodzieży wraz z rodzicami w każdej niedzielnej Mszy świętej, które przygotowują się do pierwszej Komunii świętej i Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy świętej kandydaci zgłaszają się z dzienniczkiem do podpisu.

 

·     W dzisiejszą niedzielę 16 lutego po Mszy świętej o godz.11.00, zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami

 

·     W najbliższą środę 19 lutego w godz.11.00 -13.00  w domu parafialnym w Kiwitach 38,  zapraszam po odbiór żywności z Caritas Archidiecezji Warmińskiej, osoby mające skierowanie z GOPS Kiwity.

 

·     Jest nowy numer ,, Gościa Niedzielnego ”  w cenie 6 złotych  i  ,, Małego Gościa” w cenie 5 zł , a pozostałe czasopisma - ofiara dowolna.

 

·     W przyszłą niedzielę 23 lutego po Mszy świętej o godz.11.00 zapraszam na spotkanie formacyjne dzieci klasy III przygotowujące się do pierwszej komunii świętej wraz z rodzicami.

 

·       Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za żywe kwiaty i posprzątanie mieszkańcom Bartnik : Weronice, Mieczysławowi i Iwonie Filipek oraz Bogusławie i Justynie Bobrowskim.  Bóg zapłać !  Uprzejmie proszę, aby w sobotę 29 lutego o godz.10.45, o nasz kościół zadbały następujące rodziny : Marta Ponczkowska , Krystyna Kwaśniewska i Urszula Sklepowicz.

 

·     W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po  nowe, pięknie wydane ,, Ziarno ” .

 

·     Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

 

 

 

 

 

 

       <<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>