<<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>

 

 

Troska o Cmentarz parafialny w 2019 roku

 

XIV Niedziela Zwykła

07 lipca 2019 roku. Ogłoszenia duszpasterskie.

 

·     Jutro 08 lipca obchodzimy wspomnienie świętego Jana z Dukli, prezbitera.

 

·     Wtorek 09 lipca – to Dzień Nieustającego Różańca.

 

·     W czwartek 11.07, przypada Święto Św. Benedykta,opata, Patrona Europy.

 

·     W piątek 12 lipca będziemy wspominać Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu , biskupa i męczennika – Patrona Archidiecezji Warmińskiej.

 

·     W sobotę 13 lipca, obchodzimy wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

 

·     W dzisiejszą I niedzielę miesiąca 07 lipca , po Mszy świętej o godz.9.00, zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Taca dziś na potrzeby Kurii – ryczałt.

 

·     Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, posprzątanie i za żywe kwiaty, następującym rodzinom : Krystynie Kiłyk, Danucie i Julianowi Kuriata oraz Andrzejowi Lipińskiemu. Jednocześnie dziękuję mieszkańcom Kiwit za kilkumiesięczną troskę o czystość i estetykę naszej świątyni. Ponawiam prośbę o przynoszenie kwiatów ogrodowych do kościoła w piątek wieczorem lub w sobotę rano. Serdecznie dziękuję za ofiarowane wczoraj kwiaty ogrodowe rodzinie Aliny i Stanisława Banasiak. Bóg zapłać ! Uprzejmie proszę , aby w najbliższą sobotę 13 lipca po Mszy świętej godz.10.00, o nasz kościół zadbały teraz rodziny z Rokitnika : Małgorzata Szutowicz, Izabela Pawelczyk i Władysława Kuryłowicz.

 

·     Jest nowy numer ,, Gościa Niedzielnego ” i ,, Małego Gościa” w cenie 5 zł , a pozostałe czasopisma - ofiara dowolna.

 

·     W każdą niedzielę po błogosławieństwie zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po ,,Ziarno” .

 

·     Zapraszam w dzisiejszą niedzielę 07 lipca po Mszy świętej o godz.11.00, Duszpasterską Radę Parafialną na spotkanie konsultacyjne w domu parafialnym.

 

·     Jutro tj. poniedziałek 08 lipca po Mszy świętej o godz.17.00, odbędzie się pilne i obowiązkowe spotkanie rodziców z dziećmi, które jadą na bezpłatne wakacyjne kolonie do Fromborka.

 

·     Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

                                    

<<< strona główna                                                    ARCHIWUM >>>