<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

XIV  Niedziela Zwykła  05  lipca  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Lucyna Jaworska w 18 rocznicę śmierci

godz.11.00  ś+p Bazyli  Mochnal - z okazji rocznicy urodzin ( od córki z rodziną ).

Poniedziałek 06 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków : Pauliny i Damiana Filipek, o zdrowie i  Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej

Wtorek 07 lipca, godz.17.00 ś+p Mieczysław Mróz w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny Mieczkowskich).

Środa 08 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 58 rocznicę urodzin Anieli, o zdrowie, silną wiarę i nadzieję oraz dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

Czwartek 09 lipca, godz.17.00  ś+p Maria Libor w 9 miesiąc po śmierci  i  za  ś+p  rodziców : Helenę i Mikołaja Stankiewicz.

Piątek 10 lipca, godz.17.00  ś+p Michał Kolesar w 3 rocznicę  śmierci (od mamy Ireny z rodziną).

Sobota 11 lipca,  godz.9.30  ŻANIEC

godz.10.00  ś+p Ludwik Skomorucha w 26 rocznicę śmierci, +Stanisława, Franciszek, Kazimierz, Zbigniew, Wacław i Jarosława  i  za wszystkich zmarłych z rodziny Skomoruchów.  ś+p  Danuta i Władysław Gulbinowicz.

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>