<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

XV  Niedziela Zwykła  12  lipca  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna z okazji imienin Weroniki Jesiołowskiej, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

godz.11.00  ś+p Marian Perzanowski z okazji imienin  i  za wszystkich  zmarłych z rodziny Perzanowskich.

Poniedziałek 13 lipca, godz.16.30  RÓŻANIEC  FATIMSKI godz. 17.00  Msza święta za wszystkich  PARAFIAN !!!

Wtorek 14 lipca, godz.17.00 ś+p Jan Leonowicz z okazji imienin i rocznicy urodzin ( od syna Jana z rodziną ).

Środa 15 lipca, godz.17.00  ś+p Apolonia, Franciszek i Aleksander Subotkowscy  i za wszystkich zmarłych z rodziny Subotkowskich i Suchodolskich.

Czwartek 16 lipca, godz.17.00  Msza święta – INTENCJA WOLNA !!!

Piątek 17 lipca, godz.17.00  ś+p Maria Żydonik  (od rodziny Marii  i  Michała  Demkowskich).

Sobota 18 lipca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Jubilatów : Krystyny i Mariana Szal, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla dzieci i wnuczki.