<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

XI  Niedziela Zwykła  14  czerwca  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  Msza święta w intencji Zuzanny, Michała i Niny, a także ich rodziców, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, w podziękowaniu za otrzymane łaski.

godz.10.50  Śpiewana Litania ku czci NSPJ

godz.11.00  Msza święta  dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Nadii Bekieszczuk, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo  i potrzebne łaski, także dla rodziców Nadii: Kamili  i  Krzysztofa.

Poniedziałek 15 czerwca, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00 Msza święta o urodzaje i obfite plony oraz dalsze Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Rokitnika.

Wtorek 16 czerwca, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00 ś+p Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Katarzyny Łokaj, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców Marzeny i Mariusza.

Środa 17 czerwca, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe.

godz.17.00  Msza święta o urodzaje i obfite plony oraz  dalsze Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Kiwit.

Czwartek 18 czerwca,  godz16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00 Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Najświętszej nad wnukami  i  Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Piątek 19.VI, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00  ś+p Stanisław Jaksina z okazji Dnia Ojca ( od dzieci z rodzinami ).

Sobota 20 czerwca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Władysław Grabowski; + Mirosław Mroczkowski

Po Mszy świętej Litania ku czci NSPJ – recytowana!

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>