<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

XVI  Niedziela Zwykła  19  lipca  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Henryk Jesiołowski - z okazji imienin

ś+p Siostra zakonna Krystyna Jesiołowska

godz.11.00  ś+p Władysław Filipek w 10 rocznicę śmierci

ś+p Marianna Filipek.

Poniedziałek 20 lipca, godz. 17.00  ś+p Józefa, Wincenty, Antoni, Marek  i  Wincenty  Szutowicz  z  okazji  imienin.

Wtorek 21 lipca, godz.17.00  Msza święta za zmarłych z rodziny ś+p Mikulskich i Sulim.

Środa 22 lipca, godz.17.00  Mszy świętej – NIE  BĘDZIE!!!

Czwartek 23 lipca, godz.17.00  Mszy świętej – NIE  BĘDZIE!!!

Piątek 24 lipca, godz.17.00  Msza święta  dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny : Wiolety i Roberta  i Ich dzieci Jakuba i Leny.

Sobota 25  lipca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Józefa Wawrykiewicza, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę  Matki Najświętszej dla całej rodziny.

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>