<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

XII  Niedziela Zwykła  21  czerwca  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  ś+p Wacław Skomorucha  z okazji Dnia Ojca

ś+p Jarosława Skomorucha  oraz  +Tadeusz Chodorowski.

godz.10.50  Śpiewana Litania ku czci NSPJ

godz.11.00  ś+p Mieczysław Domarecki  z  okazji Dnia Ojca.

Poniedziałek 22 czerwca, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00  ś+p Adam, Helena i Stanisław Parzych

Wtorek 23 czerwca, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00  ś+p Franciszek Krzykalski  w Dniu Ojca

Środa 24 czerwca, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe.

godz.17.00  ś+p Janusz, Marian, Anastazja  i  Jan  Łuciuk, +Stefania i  Jan Jaworscy, +Czesław Niedzielski, + Zbigniew Bartoszewicz,  +Rozalia  i  Jan  Kuriata,  Waldemar Kij,  +Zygmunt Akacki, +Jan Praski.

Czwartek 25 czerwca,  godz16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.17.00  ś+p Jan Głowacz  z  okazji  imienin  oraz za zmarłych  z rodziny Pacławskich  i  Głowaczów.

Piątek 26 czerwca, godz.16.40  Nabożeństwo czerwcowe

godz.9.00  Msza święta dziękczynna z  racji zakończenia Roku Szkolnego i Katechetycznego

godz.17.00  ś+p Jan Komsta w 2 rocznicę śmierci  oraz +Zdzisław Komsta  i  + Witold Borsuk

Sobota 27 czerwca,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Msza święta dziękczynna z okazji imienin, o łaskę zdrowia i opiekę Matki Najświętszej ( od dzieci z rodzinami)

Po Mszy świętej Litania ku czci NSPJ – recytowana !

godz.17.00 Msza święta ślubna w intencji nowożeńców: Justyny Kaczorowskiej  i Jacka  Dudko.

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>