<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

I  Niedziela  Wielkiego Postu  22  lutego  2015 roku

godz.8.45  Wypominki (Zaduszki) - roczne

godz.9.00  ś+p Zygmunt Bartnikowski w 5 rocznicę śmierci

ś+p Teresa Bartnikowska.   (Gorzkie Żale)

godz.11.00  Radosław Perduta w 32 rocznicę urodzin.

Poniedziałek 23 lutego, godz.16.00  Msza święta dziękczynna w 1 rocznicę urodzin  Anastazji Rutkowskiej,  o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej, także dla rodziców: Joanny i Rafała (od matki chrzestnej Bogumiły Waga).

Wtorek 24 lutego, godz.16.00  Ewa Kuształa w 8 rocznicę śmierci

ś+p Jerzy Kuształa  oraz  +Anna i Aleksander Husak.

Środa 25 lutego, godz.16.00  Msza święta dziękczynna  w  5 rocznicę urodzin Bartosza  i  w  1  rocznicę urodzin Alana Prokopowicz, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo (od matki chrzestnej Sylwii Jaksina).

Czwartek 26 lutego,  godz.16.00  ś+p  Marta Human w 14 rocznicę śmierci oraz + Małgorzata Konczanin w 6 rocznicę śm.

Piątek 27 lutego, godz.16.00  DROGA  KRZYŻOWA

godz.16.30  ś+p Karolina Głowacz w 43 rocznicę śmierci oraz +Michał, Stanisław, Ryszard i z  rodziny Głowacz.

Sobota 28 lutego, godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Franciszek, Helena i Konstanty Krzykalscy, +Bogumiła Jankowska  oraz  + Jadwiga Proc.

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>