<<< strona główna                                                                                      ARCHIWUM >>>

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela  Wielkanocy  26 kwietnia  2015 roku

godz.8.45  Wypominki roczne

godz.9.00  Msza święta dziękczynna w 85 rocznicę urodzin Weroniki Jesiołowskiej,o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo

godz.11.00  ś+p Wojciech Konarski w 12 rocznicę śmierci

ś+p Henryk Konarski

Poniedziałek 27  kwietnia, godz.17.00  ś+p Bolesław Bekeszczuk w 75 rocznicę urodzin

ś+p Fabian i Franciszka Bekeszczuk

Wtorek 28 kwietnia , godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Mai Kufieta, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla rodziców: Anny i Łukasza oraz rodziców chrzestnych : Iwony i Jarosława.

Środa 29 kwietnia, godz.17.00  ś+p Jan, Roman, Stefan, Teodor i Ewa Potasznik.

Czwartek 30 kwietnia, godz.17.00  Msza święta w intencji Panu Bogu wiadomej.

godz.17.30 Msza święta o Boże błogosławieństwo dla Marka, Bożeny i Łukasza, o zdrowie i potrzebne łaski Boże.

I Piątek 01 maja, godz.16.30  NABOŻEŃSTWO  MAJOWE

godz.17.00 Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach, za żywych i zmarłych, a także o nowe powołania.

Sobota 02 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski,  godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00 Msza święta dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Ryszarda Tkaczuka i w 3 rocznicę urodzin Malwiny Najmowicz, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>