<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

XIII  Niedziela  Zwykła  02 lipca 2017 roku.   Ogłoszenia.

·    Dziś przeżywamy I Niedzielę miesiąca, poświęcenie wody i pokropienie nią wiernych ( aspersja ).

·    Jutro 03 lipca przypada święto świętego Tomasza Apostoła.

·    We wtorek 04 lipca przypada wspomnienie świętej Elżbiety Portugalskiej, królowej.

·    W środę 05 lipca będzie wspomnienie świętej Marii Goretti, dziewicy i męczennicy.

·    W I czwartek miesiąca 06 lipca we wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, zapraszam na Godzinę Świętą o godz.16.30, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Ten dzień jest również Świętem Patronalnym Apostolstwa Chorych.

·    W I piątek miesiąca 07 lipca odwiedziny chorych od godz.10.00.  Spowiedź od godz.16.30.   Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.  Zachęcam i proszę, aby dzieci I- komunijne z rodzicami i osoby dorosłe rozpoczęły przeżywanie  9- I piątków miesiąca. Proszę o zgłaszanie się po specjalną legitymację pierwszopiatkową.

·    W sobotę 08 lipca przypada wspomnienie świętego Jana z Dukli, prezbitera.

·    W dzisiejszą  I niedzielę miesiąca, po Mszy świętej o godz.9.00, zmiana Tajemnic Żywego Różańca.  Taca gospodarcza jest przeznaczona, na pokrycie kosztów wymiany drzwi w  kościele parafialnym.   Bóg zapłać !

·    Przyszła niedziela 09 lipca, to Dzień Nieustającego Różańca.

·    Bardzo dziękuję za troskę o nasz  kościół, za posprzątanie i  żywe kwiaty oraz wytarcie ławek przed kościołem następującym  rodzinom : Annie i Krystynie Krawczyszyn, Halinie i Mariuszowi Kotowicz, Elżbiecie Głowacz oraz Krystynie Szal.   Bóg zapłać !   Uprzejmie proszę, aby w najbliższą sobotę 08 lipca po Mszy świętej o godz.10.00, o nasz kościół zadbały  rodziny : Małgorzata Langkau,  Teresa Langkau oraz Andrzej Bekeszczuk. Zachęcam  do przynoszenia do kościoła również kwiatów z własnych ogrodów i  działek.

·    Po Mszy świętej w każdą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci do Ołtarza po  obrazki wakacyjne.

·    Rodzina z naszej Parafii, Państwo : Alina i Stanisław Banasiak z Kiwit, pragną przekazać słowa podziękowania  i wdzięczności Panu Dyrektorowi  i Radnemu Powiatu Lidzbarskiego Aleksandrowi Olechnowiczowi, za chętne i bezinteresowne odrestaurowanie Figury Matki Bożej w Ich kapliczce, na prywatnej posesji.  Serdeczne Bóg zapłać !

·    Zachęcam i proszę o nabywanie i czytanie czasopism katolickich wyłożonych w kruchcie naszego kościoła, takich jak,,Gość Niedzielny”,,Mały Gość”,,L'Osservatore Romano”.

·     Pragnę bardzo serdecznie podziękować Parafianom, za złożone w minionym tygodniu ofiary na wymianę  głównych drzwi w naszym kościele : Teresa i Marian Juszyńscy.   Bóg zapłać !

·    Spółka OKO-LUX  z Warszawy, zaprasza na badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego ( profilaktyka jaskry i zaćmy), w dniu 12 lipca ( środa ) od godz.08:00 do 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kiwitach nr 2. Telefon nr (22) 308-05-03  lub osobiście.

·    Bardzo dziękuję za ofiarowane w ostatnim czasie różne produkty żywnościowe na stół parafialny ( jajka, truskawki, ciasto, ryby, pierogi, gotowe dania mięsne, sałata, rzodkiewka itp.  Serdeczne Bóg zapłać !

·    Wyrazy podziękowania przekazuję naszej parafiance z Kiwit – krawcowej : Pani Mariannie Prokopowicz, za przegląd, upranie i uprasowanie flag narodowych, maryjnych i  papieskich do naszego kościoła.  Bóg zapłać !

·    Bardzo dziękuję również rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych, za uporządkowanie dekoracji po uroczystościach kościelnych : I- komunii, bierzmowania i odpustu parafialnego.  Bóg zapłać !

·       Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                    ARCHIWUM >>>