<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

Niedziela Chrztu Pańskiego 08 stycznia 2017 roku. Ogłoszenia.

·    Obchodząc dziś Święto Chrztu Pańskiego, wspominamy zarazem nasz Chrzest święty i dziękujemy Panu Bogu, a także naszym rodzicom i chrzestnym za życie i łaskę wiary.

·    Poniedziałek  09 stycznia - to Dzień Nieustającego Różańca.

·    Jest nowy numer ,, Gościa Niedzielnego” - w cenie  5 złotych,   ,,Małego Gościa ” 4 złote,   ,, L' Osservatore Romano”  i  inne.   Ofiary za czasopisma, wrzucamy do skarbonki w kruchcie kościoła.

·    W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po ,, Ziarno”.

·      Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą świątynię, za posprzątanie i złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła następującym rodzinom z  Kobieli : Ewie i Natalii Antos, Janinie Nowatkowskiej i  Renacie Metryka.  Bóg zapłać !   Uprzejmie proszę, aby teraz dopiero za dwa tygodnie w sobotę tj. 21 stycznia  po Mszy świętej o godz.10.00,  o nasz kościół zadbały następujące rodziny : Tomasz Borończyk, Marcin Bartnikowski  i Marcin Skiba.

·    W przyszłą niedzielę 15 stycznia ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne ,,Hosianum” w Olsztynie.

·    Pragnę bardzo serdecznie podziękować Sołtysowi Kiwit Panu Czesławowi Jaksina, za wieloletnią, społeczną i bezinteresowną pomoc w organizacji wywozu śmieci z naszego Cmentarza parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać.  Pan Czesław złożył rezygnację ze względu na stan zdrowia. Zwracam się z prośbą do tych rodzin, które nie wpłaciły jeszcze za ubiegły 2016 rok składki  w wysokości  25 zł,  aby to uczyniły podczas kolędy, ponieważ mamy jeszcze do zapłaty za śmieci z Cmentarza 1700 złotych  -  za 2016 rok. Natomiast w bieżącym 2017 roku, składka wyniesie 30 zł.

·    DRODZY  i  SZANOWNI  PARAFIANIE !!!  , w ubiegłym tygodniu 03 stycznia, w Imię Boże rozpocząłem doroczną wizytę duszpasterską, zwaną kolędą.  Pragnę zanieść do Waszych domów pokój,  radość  i  nadzieję oraz umocnić wspólną modlitwą Wasza wiarę, udzielając wszystkim domownikom Bożego błogosławieństwa. W czasie kolędy można zamawiać Msze święte w różnych intencjach.

·    PODAJĘ  PLAN  KOLĘDY :

·    PONIEDZIAŁEK  09 stycznia, od godz.10.00 BARTNIKI   I , do skrzyżowania.

·    WTOREK  10 stycznia,  od  godz.10.00  BARTNIKI  II , za skrzyżowaniem.

·    ŚRODA  11 stycznia,  od  godz.10.00  ROKITNIK  ex Stacja  PKP.( także nr 22, 48, 49, 50 i 50A ).

·    CZWARTEK  12 stycznia, od  godz.10.00 ROKITNIK Kolonie ( także nr 45  i  78 ).

·    PIĄTEK  13 stycznia, od godz.10.00  ROKITNIK wieś  i  Mengen.

·    SOBOTA  14.01, od  godz.11.30  KIWITY  nr 63 i  44.

·    Uprzejmie proszę o przyjazd po mnie ; już z góry bardzo serdecznie dziękuję.  Bóg zapłać !

·    Przekazuję serdeczne słowa podziękowania i wdzięczności Szanownym Parafianom, za składane ofiary podczas kolędy.  Część z nich muszę przekazać w formie ryczałtu do Urzędu Skarbowego i Kurii Biskupiej, jako podatek od każdego zameldowanego mieszkańca, a także na codzienne- całodobowe ogrzewanie naszego kościoła. Bardzo dziękuję za życzliwą i miłą atmosferę oraz za poczęstunki i obiady, a także różne gościńce ze sobą.  Wielkie Bóg zapłać !

·    Pragnę również podziękować osobom, które użyczyły swój samochód, poświęciły czas, trud i dobre serce, pomagając mi w kolędowaniu, w przywiezieniu i odwiezieniu mnie, następującym Parafianom : Januszowi Tenus, Maciejowi i Stanisławowi Kuryłowicz oraz Grzegorzowi Gleszczyńskiemu.   Serdeczne  Bóg zapłać.

·    Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii: www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>