<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

 

 

Troska o Cmentarz parafialny w 2018 roku

 

 

 

   X Niedziela Zwykła  10 czerwca  2018 r.  Ogłoszenia duszpasterskie.

 

·    Dziś ulicami Olsztyna po raz siódmy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny, pod hasłem ,, Polska rodziną silna ! ” .

 

·    W poniedziałek 11 czerwca będziemy wspominać świętego Barnabę, Apostoła.

 

·    W środę przypada wspomnienie świętego Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

 

·    W czwartek 14 czerwca obchodzimy wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika.

 

·    Codziennie zapraszam od poniedziałku do piątku o godz.16.45,  na śpiewane Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa  z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, natomiast w soboty recytujemy Litanię do NSPJ  po Mszy świętej o godz10.00, a  w  niedziele śpiewamy przed drugą Mszą świętą tj. o godz.10.50

 

·    W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam dzieci do balustrady ołtarzowej po ,, Ziarno ” .

 

·    Przekazuję wyrazy podziękowania rodzinom naszej Parafii, za składane  ofiary na Krzyż Misyjny. Prośba jeszcze o ozdobienie i upiększenie cokołu.   Serdeczne Bóg zapłać !

 

·     Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie , żywe kwiaty, wytarcie ławek przed naszą świątynią, podlanie kwiatów przy Krzyżu Misyjnym, następującym rodzinom : Alinie Kondratowicz, Katarzynie Kaczmarek , Krystynie Radziwonik, Jolancie i Żanecie Mróz, Paulinie i Piotrowi Czarnym i Januszowi Tenusowi.  Bóg zapłać !   Uprzejmie proszę, aby w najbliższą sobotę 16 czerwca,  po Mszy świętej o godz.10.00,  o nasz kościół zadbały rodziny : Elżbieta Dobrzyńska , Michalina Szczepańska i Wioletta Czajkowska.

 

·    W dzisiejszą drugą niedzielę miesiąca – taca gospodarcza, jest przeznaczona na pokrycie kosztów malowania wnętrza zakrystii  oraz kaplicy przedpogrzebowej przy naszym kościele ( wewnątrz i na zewnątrz ).

 

·    Zachęcam i proszę o nabywanie oraz  czytanie gazet katolickich wyłożonych w kruchcie naszego kościoła, takich jak ,, Gość Niedzielny ” ,  ,, Mały Gość ” , ,, L' Osservatore Romano”,  ,,Miłujcie się ”,  ,, Różaniec ” i inne.

 

·    W przyszłą niedzielę 17 czerwca taca będzie przeznaczona na Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy.

 

·    Bardzo serdecznie zapraszam obecnych ministrantów i kandydatów do  liturgicznej służby Ołtarza, w dzisiejszą niedzielę 10 czerwca po Mszy świętej o godz.11.00, na spotkanie formacyjno – szkoleniowe w kościele.

 

·    W przyszłą niedzielę 17 czerwca po Mszy świętej o godz.11.00, zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską, na spotkanie w domu parafialnym.

 

·    Odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła, będziemy przeżywać w niedzielę 01 lipca o godz.14.00.  Uroczystej Mszy świętej koncelebrowanej będzie przewodniczył Ksiądz infułat płk dr Adolf Setlak z Bartoszyc. Już dziś bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Parafian i Gości do wspólnego świętowania.

 

·    Uprzejmie przypominam Szanownym Parafianom i Gościom mimo, iż jest pogoda letnia i nadchodzą wakacje oraz czas urlopów – to w kościele obowiązuje odpowiedni i godny strój, czy ubranie.

 

·      Zapowiedź przedślubna trzecia : Kamil Maciej Adamkiewicz, kawaler , zamieszkały w Kiwitach, Parafia tutejsza  i  Ewelina Renata Jasińska, panna, zamieszkała w Parafii w Karsku, diecezja Zielonogórsko-Gorzowska.         Zapowiedź przedślubna trzecia : Łukasz Żydonik, kawaler, zamieszkały w Kiwitach, Parafia tutejsza  i  Justyna Natalia Pisiak, panna, zam. w Parafii Kolno, diecezja Łomżyńska.         Zapowiedź przedślubna trzecia : Daniel Andrzej Pytel, kawaler, zamieszkały w Kiwitach, parafia tutejsza  i Katarzyna Gołębiewska, panna, zamieszkała w Żegotach.

 

·        Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

 

 

 

       <<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>