<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

XXIII  Niedziela Zwykła 10 września 2017 roku.

Ogłoszenia duszpasterskie.

·    W dzisiejszą niedzielę 10 września odbywają się Archidiecezjalne Uroczystości Odpustowe i Jubileuszowe, a także dożynkowe w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie, z udziałem Episkopatu Polski,  władz państwowych i samorządowych.  Szczegóły na plakacie.

·    Dziś rozpoczyna się VII Tydzień Wychowania, pod hasłem  ,,Maryja Wychowawczynią Pokoleń ”.

·    We wtorek 12 września będziemy obchodzić wspomnienie liturgiczne Najświętszego Imienia Maryi.

·    W środę 13 września przypada wspomnienie świętego Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

·    W czwartek 14.09,  będzie Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Bardzo serdecznie zapraszam na uroczystą Mszę świętą z homilią, po której będziemy adorować Pana Jezusa na Krzyżu przez ucałowanie, na wzór Wielkiego Piątku.

·    W piątek 15 września przypada wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

·    Sobota 16 września – to wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża  i Cypriana, biskupa.

·    W przyszłą niedzielę 17.09. ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy.

·    Bardzo dziękuję za troskę o nasz  kościół, za posprzątanie i żywe kwiaty następującym  rodzinom: Lidii Kucharewicz, Krystynie i Zbigniewowi Domareckim,  oraz Dobromile, Krzysztofowi i Piotrowi Stefanowicz.  Bóg zapłać ! Uprzejmie proszę, aby w najbliższą sobotę 16 września, po Mszy świętej o godz.10.00,  o nasz kościół zadbały  rodziny : Teresa Lipnicka, Jolanta Chodorowska i Ewa Patoleta.

·    Przypominam o uregulowanie rocznej składki na wywóz nieczystości stałych z naszego Cmentarza parafialnego.

·    Po Mszy świętej w każdą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci do Ołtarza po  ,, Ziarno ” .

·    W kruchcie naszego kościoła są do nabycia gazety katolickie: ,, Gość Niedzielny ” , ,, Mały Gość ” , ,, Miłujcie się ” itp.

·    Bardzo dziękuję Parafianom za ofiarowanie co pewien czas, na stół parafialny różnych produktów spożywczych, a także owoców i warzyw ze swoich pól i ogrodów.   Serdeczne Bóg zapłać !

·    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swój dzień patronalny, przekazuję najlepsze życzenia niezachwianej wiary, zdrowia  i dalszego  błogosławieństwa Bożego.

·      Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                    ARCHIWUM >>>