<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

 

 

Misje Święte – 18-22.03.2018 r.

 

PLAN  MISJI  ŚWIĘTYCH  W  PARAFII  KIWITY                 

 

IV Niedziela  Wielkiego Postu [Laetare -radości] 11.III. 2018r

 

·    DRODZY  PARAFIANIE ! , już za tydzień 18 marca, rozpoczną się w naszej Parafii Misje Święte. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego i żarliwego przeżywania tego wielkiego wydarzenia religijnego. Parafialna Rada Duszpasterska, z własnej inicjatywy zobowiązała się do przygotowania posiłków dla kapłanów. Można zapytać i ewentualnie pomóc Radnym w tej posłudze.

 

·    Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich Parafian na Drogę Krzyżową w piątki Wielkiego Postu, o godz.16.00.   Po Nabożeństwie dzieci otrzymują specjalne wyklejanki kolejnych stacji  Drogi Krzyżowej, by na koniec otrzymać upominki za gorliwy i systematyczny udział w Nabożeństwie

 

·    GORZKIE  ŻALE  śpiewamy w niedziele Wielkiego Postu przed drugą  Mszą świętą tj. o godz.10.45.    Jednocześnie pragnę podziękować Organistce Pani mgr Izabeli Mieczkowskiej, za przygotowanie, wydrukowanie i oprawienie tekstów do śpiewania Gorzkich Żali, które znajdują się na stoliku pod chórem.  Bóg zapłać !

 

·    Uprzejmie proszę, aby w sobotę 17.III, po Mszy św. o godz.10.00,o nasz kościół zadbały:Barbara i Elżbieta Parzych  Bożena Kolesar,  oraz  Leszek i Krzysztof  Okońscy.

 

·    Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich, takich jak : ,, Gość Niedzielny i ,, Mały Gość ” w cenie po 5 zł, ,, L'Oservatore Romano” , ,, Miłujcie się  ”.

 

·    W dzisiejszą drugą niedzielę miesiąca taca gospodarcza, jest przeznaczona na opłatę rachunku 500 zł,  za wycięcie dwóch okazałych i bardzo wysokich świerków pospolitych na naszym Cmentarzu parafialnym, przez profesjonalnych alpinistów. Jednocześnie pragnę bardzo serdecznie podziękować Paniom z Bartnik : Bożenie Aleksandrowicz i Wiesławie Prokopowicz, za inicjatywę,  organizację tego przedsięwzięcia i wkład własny w uporządkowaniu  terenu naszego  Cmentarza . Serdeczne Bóg zapłać !

 

 

 

          <<< strona główna                                                              ARCHIWUM >>>