<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

 

 

Misje Święte – 18-22.03.2018 r.

 

  II Niedziela  Zwykła  14 stycznia  2018 roku.  Ogłoszenia duszpasterskie.

 

·    Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

 

·    W środę 17 stycznia przypada wspomnienie świętego Antoniego, opata.  To także Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.

 

·    W czwartek 18 stycznia we wspomnienie błogosławionej Reginy Protmann, dziewicy – rozpocznie się Tydzień Ekumeniczny Modlitw o Jedność Chrześcijan ( 18-25.I. ).

 

·    W piątek 19 stycznia wspominać będziemy świętego Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

 

·    W sobotę 20.01,  przypada wspomnienie świętego Fabiana, papieża i męczennika oraz świętego Sebastiana, męczennika.

 

·    Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą świątynię, za posprzątanie i złożoną ofiarę na zakup nowego paschału następującym rodzinom : Bożenie Kiewicz, Marioli Bruździak i Renacie Zwolińskiej.  Bóg zapłać !  Uprzejmie proszę , aby teraz  w sobotę 27 stycznia po Mszy świętej o godz.10.00, o nasz kościół zadbały rodziny : Mariola Gałązka,  Lilla Maruszczak  i  Elżbieta Szumska.

 

·    W dzisiejszą II niedzielę miesiąca taca gospodarcza jest przeznaczona na nowe drzwi naszego kościoła. Pozostało jeszcze do spłaty 3.500 zł.   Bardzo dziękuję za złożone w czasie kolędy ofiary na ten cel, następującym rodzinom : Kamili i Krzysztofowi Bekieszczuk,  Edycie i Krzysztofowi Dąbrowskim,  Annie i Stanisławowi Kowalczyk,  Alicji  i Mieczysławowi Masłowskim,   Annie i Zygmuntowi Kaczorowskim,   Andrzejowi Lipińskiemu,  Krystynie  i Włodzimierzowi  Kiłyk  oraz  Grażynie i Wiesławowi Tkaczuk.  Serdeczne Bóg zapłać !

 

·    Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich, takich jak : ,, Gość Niedzielny w cenie 5 zł, ,, Mały Gość ”, ,, L'Oservatore Romano” , ,, Miłujcie się    i  inne.

 

·    DRODZY i SZANOWNI PARAFIANIE !!!,  trwa doroczna wizyta duszpasterska, zwaną kolędą.  Pragnę zanieść do Waszych domów pokój, radość i nadzieję oraz umocnić wspólną modlitwą Wasza wiarę, udzielając wszystkim domownikom Bożego błogosławieństwa.

·    PLAN  KOLĘDY :

·    Poniedziałek 15 stycznia, od godz.10.00 Kobiela, kolonie – strona prawa.

·    Wtorek 16.I, od godz.10.00  Kiwity mieszkańcy domów nr 17, 15, 16, 14, 13, 12, 8, 10, 10A, 11A i  66.

·    Środa 17.I, od godz.10.00 Kobiela wieś lewa strona.

·    Czwartek 18.I,od godz.10.00 Kobiela kol. strona lewa

·    Piątek 19 stycznia, od godz.10.00 KIWITY wieś mieszkańcy domów nr 18(1,2) , 25, 25A, 24 ( 1,2,3,4, ) i 80.

·    Sobota 20.I, od godz.11.30 Kobiela wieś prawa strona

 

·    Uprzejmie proszę o przyjazd po mnie, już z góry bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać ,w Kiwitach – chodzę pieszo.

 

·    Przekazuję serdeczne słowa podziękowania i wdzięczności Szanowny Parafianom, za składane ofiary kolędowe. Część z nich jest przekazywana w formie ryczałtu do Urzędu Skarbowego i Kurii Biskupiej. Bardzo dziękuję za poczęstunki i obiady, a także za różne gościńce ze sobą.  W czasie kolędy można zamawiać intencje mszalne, a także wpłacać roczną składkę 30 zł, na wywóz śmieci z Cmentarza. W każdym domu zostawiam zaproszenie na Misje Święte (18-22.III. br.). W czasie kolędy wybieramy też kandydatów ze swojej miejscowości, do Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

 

·    Pragnę również podziękować osobom, które użyczyły swój samochód, poświęciły czas, trud i dobre serce, pomagając mi w kolędowaniu, w przywiezieniu i odwiezieniu mnie następującym Parafianom : Stanisławowi Jakubowskiemu,  Ryszardowi  Artym,  Tomaszowi Grzegorczyk, Mariuszowi Kotowicz oraz Piotrowi Tkaczuk. Bóg zapłać!

 

·      Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

 

          <<< strona główna                                                              ARCHIWUM >>>