<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

II  Niedziela  Zwykła 15 stycznia 2017 roku.   Ogłoszenia.

·    We wtorek 17 stycznia przypada wspomnienie  świętego Antoniego, opata. To Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim.

·    W środę 18 stycznia we wspomnienie błogosławionej Reginy Protmann, dziewicy – rozpocznie się Tydzień Ekumeniczny Modlitw o Jedność Chrześcijan ( 18 do 25 stycznia ).

·    W sobotę 21 stycznia będzie wspomnienie świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy. To także Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka.  Pamiętajmy o życzeniach i wdzięczności.

·    Jest nowy numer ,, Gościa Niedzielnego” - w cenie  5 złotych,   ,,Małego Gościa ” 4 złote,   ,, L' Osservatore Romano”  i  inne.

·    W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po ,, Ziarno”.

·    Uprzejmie proszę, aby w sobotę  21.01,   po Mszy świętej o godz.10.00,  o nasz kościół zadbały następujące rodziny : Tomasz Borończyk, Marcin Bartnikowski  i Marcin Skiba.

·    W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę, przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne  w Olsztynie.

·     Zwracam się z prośbą do tych rodzin, które nie wpłaciły jeszcze za ubiegły 2016 rok składki  w wysokości  25 zł, na wywóz nieczystości stałych z Cmentarza,  aby to uczyniły podczas kolędy, ponieważ mamy jeszcze do zapłaty za śmieci z Cmentarza 1700 złotych  -  za 2016 rok.  Natomiast w bieżącym 2017 roku, składka wynosi 30 zł.  Bardzo serdecznie dziękuję za wyrozumiałość i solidarność społeczną, ponieważ niektórzy mieszkańcy naszej Parafii, nie mają na Cmentarzu grobów osób bliskich, ale wszyscy razem tworzymy wspólnotę parafialną i dbamy o czystość i estetykę  miejsca spoczynku naszych przodków.  Bóg zapłać .

·    DRODZY  i  SZANOWNI  PARAFIANIE !!!  , trwa doroczna wizyta duszpasterska, zwaną kolędą.  Pragnę zanieść do Waszych domów pokój i dobro, a także radość  i  nadzieję oraz umocnić wspólną modlitwą Wasza wiarę, udzielając wszystkim domownikom błogosławieństwa Bożego. W czasie kolędy można zamawiać Msze święte.

·                   PLAN  KOLĘDY :

·    PONIEDZIAŁEK  16 stycznia, od godz.10.00 KIWITY ,  kolonia - kierunek  Połapin.

·    WTOREK  17 stycznia,  od  godz.10.00   KIWITY, kolonia – kierunek  Trutnowo.

·    ŚRODA  18 stycznia,  od  godz.10.00    KIWITY  wieś, mieszkańcy domów nr 18 , 25 , 25 A, 24 i 80.

·    CZWARTEK  19 stycznia, od  godz.10.00  KIWITY wieś, mieszkańcy domów nr 17, 15, 16, 14, 13, 12, 8, 10, 10A , 11A, 66.

·    PIĄTEK  20 stycznia, od godz.10.00  KIWITY  wieś, mieszkańcy domów nr 74 , 65 , 21 , 64 , 73 , 20 , 19.

·    SOBOTA  21.01, od  godz.11.30  KOBIELA  nr 37, 38, 39, 40 i 41 oraz  Kolonia STOCZEK nr 15 ,11, 10 , 13 i 12.

·    Uprzejmie proszę o przyjazd po mnie ; już z góry bardzo serdecznie dziękuję.  Bóg zapłać !

·    Przekazuję serdeczne słowa podziękowania i wdzięczności Szanownym Parafianom, za składane ofiary podczas kolędy.  Część z nich muszę przekazać w formie ryczałtu do Urzędu Skarbowego i Kurii Biskupiej, jako podatek od każdego zameldowanego mieszkańca, a także na codzienne- całodobowe ogrzewanie naszego kościoła. Bardzo dziękuję za życzliwą i miłą atmosferę oraz za poczęstunki i obiady, a także różne dary żywności ze sobą.    Bóg zapłać !

·    Pragnę również podziękować osobom, które użyczyły swój samochód, poświęciły czas, trud i dobre serce, pomagając mi w kolędowaniu, w przywiezieniu i odwiezieniu mnie, następującym Parafianom : Janowi Maruszczakowi, Szczepanowi  Białkowskiemu, Andrzejowi Błażewiczowi, Stefanowi Giera, Leszkowi Augustyniakowi, Halinie i Tomaszowi Grzegorczyk, Aleksandrowi Olechnowiczowi oraz Szczepanowi  Gałązka.      Bóg zapłać.

·    Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii: www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>