<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

XXIV Niedziela Zwykła 17 września 2017 roku.

Ogłoszenia duszpasterskie.

·    Dziś przeżywamy Niedzielę Środków Społecznego Przekazu.

·    Od dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców.

·    Jutro 18 września przypada Święto świętego Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski, a także dzieci i młodzieży.

·    We wtorek 19 września będziemy obchodzić wspomnienie liturgiczne świętego Januarego, biskupa i męczennika.

·    W środę 20 września przypada wspomnienie świętych męczenników : Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

·    W czwartek 21 września będzie Święto świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

·    Sobota 23 września – to wspomnienie świętego Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera. Po Mszy świętej o godz.10.00, będzie katecheza chrzcielna.  Zapraszam rodziców i chrzestnych.

·    W dzisiejszą niedzielę 17 września ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na  Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy. Bóg zapłać !

·    Bardzo dziękuję za troskę o nasz  kościół, za posprzątanie i żywe kwiaty następującym  rodzinom: Teresie Lipnickiej, Jolancie Chodorowskiej oraz Ewie i Justynie Patoleta.  Bóg zapłać !    Uprzejmie proszę, aby w najbliższą sobotę 23 września, po Mszy świętej o godz.10.00,  o nasz kościół zadbały  rodziny : Elżbieta Żydonik,  Ewa Skomorucha  i Stanisława Bartnikowska.

·    Po Mszy świętej w każdą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci do Ołtarza po  ,, Ziarno ” .

·    W kruchcie naszego kościoła jest do nabycia prasa katolicka:,,Gość Niedzielny ”, ,, Mały Gość ”, ,,Miłujcie się”.

·    Dziękuję Państwu Marii i Ryszardowi Tkaczuk, za złożoną ofiarę na nowe drzwi w naszym kościele. Bóg zapłać.

·      Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                              ARCHIWUM >>>