<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

VII  Niedziela  Zwykła  19  lutego 2017 roku.   Ogłoszenia.

·       We wtorek 21 lutego obchodzimy wspomnienie świętego Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła.

·       W środę przypada Święto Katedry świętego Piotra Apostoła.

·       W czwartek 23 lutego, wspominamy świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.

·       Jest nowy numer ,, Gościa Niedzielnego” - ,   ,,Małego Gościa ”    ,, L' Osservatore Romano”  i  inne czasopisma.

·       W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej po ,, Ziarno”.

·       W przyszłą niedzielę 26 lutego, po Mszy świętej o godz.11.00, zapraszam młodzież – kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, na comiesięczną formację duchową i  katechezę.  Taca za tydzień będzie przeznaczona na kwartalne ubezpieczenie od nieszczęść : kościoła, domu parafialnego i  trzech budynków gospodarczych.

·    Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie następującym rodzinom : Wandzie Demkowskiej, Jolancie Majek i Annie Filipek.  Bóg zapłać !Uprzejmie proszę,  aby w najbliższą sobotę 25 lutego po Mszy świętej o godz.10.00, o nasz kościół zadbały następujące rodziny z Bartnik : Jan Maruszczak  oraz  Zenon i  Tomasz  Kamłaj.

·       Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii: www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>