<<< strona główna                                                                      ARCHIWUM >>>

 

 

Misje Święte – 18-22.03.2018 r.

 

    III  Niedziela  Zwykła  21 stycznia  2018 roku.  Ogłoszenia duszpasterskie.

 

·    Dziś obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach, a także o szacunku i wdzięczności, zarówno dla tych, którzy żyją, jak i tych, którzy odeszli już z tego świata.

 

·    Przeżywamy Tydzień Ekumeniczny, a więc modlimy się o jedność Chrześcijan ( od 18 do 25 stycznia ).

 

·    W środę 24 stycznia przypada wspomnienie świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

 

·    Czwartek 25.01, to Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

 

·    W piątek 26 stycznia wspominać będziemy świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.  To Dzień Islamu  w Kościele katolickim w Polsce.

 

·    W przyszłą niedzielę 28 stycznia taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne ,, Hosianum  ” w Olsztynie.

 

·     Uprzejmie proszę , aby w sobotę 27 stycznia po Mszy świętej o godz.10.00, o nasz kościół zadbały rodziny : Mariola Gałązka,  Lilla Maruszczak  i  Elżbieta Szumska.

 

·    Bardzo dziękuję za złożone w czasie kolędy ofiary na nowe drzwi w naszym kościele następującym rodzinom : Feliksowi Kuryłowicz,  Marii Babik,  Wioletcie i Andrzejowi Czajkowskim,  Pawłowi Kucharewicz,  Annie i Rafałowi Wojczulanio,  Krystynie i Stanisławowi  Radziwonik, Halinie i Maciejowi Kuryłowicz,  Aldonie  i Grzegorzowi Gleszczyńskim oraz  Karolowi Jaworskiemu .  Serdeczne Bóg zapłać !

 

·    Zachęcam do nabywania i czytania czasopism katolickich, takich jak : ,, Gość Niedzielny i ,, Mały Gość ” w cenie po 5 zł, ,, L'Oservatore Romano” , ,, Miłujcie się    i  inne.

 

·    DRODZY i SZANOWNI PARAFIANIE !!!,  w tym tygodniu  kończę wizytę duszpasterską, zwaną kolędą.  Pragnę umocnić wspólną modlitwą - Waszą wiarę i udzielić wszystkim domownikom Bożego błogosławieństwa.

·    PLAN  KOLĘDY :

·    Poniedziałek 22 stycznia, od godz.10.00  Kiwity wieś mieszkańcy domów nr 74, 65, 21, 64, 73, 20 i 19.

·    Wtorek 23.01, od godz.10.00  Rokitnik wieś i Mengen

·    Środa 24 stycznia, od godz.10.00  Kiwity mieszkańcy domów nr 23, 22, 68, 69, 70, 71, 72, 76 i 77.

·    Czwartek 25 stycznia,od godz.10.00  Kiwity wieś mieszkańcy domów nr 6, 5, 4, 3, 1, 36, 37 i 40.

·    Piątek 26 stycznia, od godz.10.00  Kiwity wieś mieszkańcy domów nr 28 (1-3 ) , 29 ( 1-6 ) i  30 ( 1-3 ).

·    Sobota 27 stycznia, od godz.11.30 Kiwity wieś mieszkańcy domów nr 44, 45  i  63 ( 1-8 ).

·    Uprzejmie proszę o przyjazd po mnie, już z góry bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać ; w Kiwitach - chodzę pieszo.

 

·    Przekazuję serdeczne słowa podziękowania i wdzięczności Szanownym Parafianom, za składane ofiary kolędowe. Część z nich jest przekazywana w formie ryczałtu do Urzędu Skarbowego i Kurii Biskupiej. Bardzo dziękuję za poczęstunki i obiady, a także za różne gościńce ze sobą.  W czasie kolędy można zamawiać intencje mszalne, a także wpłacać roczną składkę 30 zł, na wywóz śmieci z Cmentarza. W każdym domu zostawiam zaproszenie na Misje Święte (18-22.III. br.). W czasie kolędy wybieramy też kandydatów ze swojej miejscowości, do Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

 

·    Pragnę również podziękować osobom, które użyczyły swój samochód, poświęciły czas, trud i dobre serce, pomagając mi w kolędowaniu, w przywiezieniu i odwiezieniu mnie następującym Parafianom : Zbigniewowi Zawadzkiemu, Krzysztofowi Stefanowiczowi, Marcinowi Skiba, Łukaszowi Jakubczakowi, Teresie Lipnickiej, Małgorzacie Gralczyk, Monice Białucha, Jolancie Mróz, Jerzemu Bartnikowskiemu, Izabeli Mieczkowskiej oraz Danucie Szukis. Serdeczne Bóg zapłać!

 

·      Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii : www.parafiakiwity.pl

 

          <<< strona główna                                                              ARCHIWUM >>>