<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

XXIII  Niedziela  Zwykła  06 września 2015 roku – Ogłoszenia.

·    We wtorek 08 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Gietrzwałdzkiej, zwane świętem  Matki Bożej Siewnej. Podczas Mszy świętej o godz.17.00, będzie poświecenie ziarna pod zasiew.

·    Środa 09 września,  to wspomnienie  bł. Anieli Salawy, dziewicy. To także Dzień Nieustającego Różańca.

·    W sobotę 12 września przypada wspomnienie liturgiczne Najświętszego Imienia Maryi.

·    W dzisiejszą pierwszą niedzielę miesiąca taca gospodarcza. Bóg zapłać !   Po Mszy świętej o godz.9.00 zmiana Tajemnic Różańcowych. Podczas obu Eucharystii, będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klas  ,, O ” i ,, I ” Serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami i dziadkami.

·    Jest nowy numer ,,Gościa Niedzielnego” oraz ,, Małego Gościa ”  i  inne czasopisma katolickie.

·    W każdą niedzielę po błogosławieństwie, zapraszam wszystkie dzieci do balustrady ołtarzowej  po ,, Ziarna ” .

·    Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie oraz żywe i świeże kwiaty następującym rodzinom z Kobieli: Bożenie Szypulskiej, Aldonie Gleszczyńskiej  i Danucie Szukis.   Bóg zapłać !   Uprzejmie proszę, aby w najbliższą sobotę po Mszy świętej o godz.10.00,  o naszą świątynię zadbały następujące rodziny:  Danuta Ostrowska,  Bożena Mrozowska,  Małgorzata Mańkowska  i  Elżbieta Dobrzyńska. Jednocześnie zwracam się z prośbą do Parafian, aby pamiętać o podlewaniu tuj przed Cmentarzem oraz dębu papieskiego za kościołem.  Bóg zapłać !

·    W przyszłą niedzielę 13.09, ofiary złożone na tacę, będą przeznaczone na kwartalne ubezpieczenie od nieszczęść :

kościoła, plebanii oraz trzech budynków gospodarczych. Serdeczne Bóg zapłać !

·     Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii :

www.parafiakiwity.pl