<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

III  Niedziela  Wielkiego  Postu  08 marca  2015r.  Ogłoszenia duszpasterskie.

·         W każdą niedzielę po Mszy świętej, zapraszam wszystkie dzieci do Ołtarza, po ,, Ziarno ”.

·         Trwa Wielki Post.  Pamiętajmy w tym świętym  czasie : o wyciszeniu  i życiu duchowym, o trzeźwości, pojednaniu w rodzinie i sąsiedztwie,  o Drodze Krzyżowej  i  Gorzkich Żalach, a także o Rekolekcjach wielkopostnych 27-28 marca.

·         Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie i złożoną ofiarę w miejsce kwiatów, na zakup nowego przemysłowego odkurzacza do naszej świątyni następującym rodzinom : Marii, Alicji  i Mateuszowi  Pawlik, Emilii  i Rafałowi Mejka  oraz  Aleksandrze Bilickiej.  Bóg zapłać !  Proszę, aby  w najbliższą sobotę po Mszy świętej o godz.10.00, o nasz kościół zadbały rodziny:  Zygmunt Bekieszczuk,  Edward Maziarski  i  Aleksander Olechnowicz.

·         Zachęcam do czytania czasopism katolickich, np. „ Gość Niedzielny ” 5.00 zł. ,  ,,Mały Gość ” 4.00 zł, itp.,

·         Dzisiaj z racji Dnia Kobiet ogarniamy naszą modlitwą wszystkie Panie, życząc im jak najlepszego zdrowia, radości i szczęścia oraz dalszego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej w codziennym życiu.  Szczęść Boże.

·         Pragnę bardzo serdecznie podziękować kilku rodzinom, które przyniosły ofiarę kolędową do zakrystii, wyjaśniając swoją nieobecność w dniu wizyty duszpasterskiej.  Bóg zapłać !

·         W dzisiejszą niedzielę 08 marca ofiary zbierane na tacę, będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom, w ramach ogólnopolskiej Akcji ,, Ad Gentes ”.  Serdeczne Bóg zapłać !

·         Jutro 09 marca, to dzień Nieustającego Różańca.

·         W piątek 13 marca, w sposób szczególny będziemy modlić się w intencji Ojca Świętego Franciszka, w  II  rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową.

·         W przyszłą niedzielę taca jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne ,, Hosianum ” w Olsztynie.

·          Zapraszam na stronę internetową  : www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>