<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

XV  Niedziela  Zwykła  12 lipca  2015 roku – Ogłoszenia.

·         Jutro, przypada wspomnienie świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.  O godz.16.30 Różaniec Fatimski.

·         We wtorek 14 lipca wspomnienie świętego Kamila de Lelis, prezbitera  oraz  świętego Henryka, cesarza.

·         W środę 15 lipca wspomnienie świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

·         Czwartek 16 lipca, to wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej.

·          W sobotę 18 lipca, będziemy obchodzić  wspomnienie błogosławionego Szymona z Lipnicy, prezbitera.

·         Jest nowy numer ,,Gościa Niedzielnego” i ,, Małego Gościa” oraz inne czasopisma religijne.

·         W niedziele wakacyjne po Mszy świętej, zapraszam wszystkie dzieci do Ołtarza zamiast  ,, Ziarna ” ,  po obrazki.

·         Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie, a także za żywe kwiaty następującym rodzinom:  Elżbiecie Szumskiej, Lilli i Dominice Maruszczak, Milenie Skiba oraz Marioli i Mateuszowi Gałązka.  Bóg zapłać!  Proszę, aby w najbliższą sobotę po Mszy świętej  o godz.10.00,  o naszą świątynię zadbały następujące rodziny : Hanna Kaczorowska, Anna Maruszczak i Anna Kaczorowska.

·         W sierpniu jest jeszcze kilka intencji wolnych. Można zamówić, nie tylko za zmarłych, ale również zgłosić Msze święte dziękczynno-błagalne  lub Panu Bogu wiadome.

·         W dzisiejszą niedzielę taca jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne ,,Hosianum” w Olsztynie. Serdeczne  Bóg  zapłać!

·         Zapowiedź przedślubna: I  Agata Patrycja Sklepowicz, panna, zamieszkała w Bartnikach,  Parafia tutejsza  i  Piotr Kroczak, kawaler, zamieszkały w Połapinie, Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Stoczku Klasztor.

·         Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii:  www.parafiakiwity.pl

<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>