<<< strona główna                                                                                        ARCHIWUM >>>

XVI  Niedziela  Zwykła  19 lipca  2015 roku – Ogłoszenia.

·         W poniedziałek 20.07, wspomnienie  . Czesława, prezbitera.

·         W środę 22 lipca wspomnienie świętej  Marii  Magdaleny.

·         W czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.

·         W piątek 24 lipca przypada wspomnienie św. Kingi dziewicy.

·          W sobotę 25 lipca, będzie święto świętego Jakuba, Apostoła.

·         Jest nowy numer ,,Gościa Niedzielnego” oraz inne gazety.

·         W niedziele wakacyjne po Mszy świętej, zapraszam wszystkie dzieci do Ołtarza zamiast  ,,Ziarna”,  po obrazki.

·         W przyszłą niedzielę 26.07, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy, w ramach corocznej Akcji : święty Krzysztof 2015 rok – 1 grosz za 1 km jazdy. Po obu Mszach świętych będzie poświecenie pojazdów.  Bardzo serdecznie zapraszam.

·         Bardzo dziękuję za troskę o nasz kościół, za posprzątanie, a także za żywe kwiaty następującym rodzinom :  Hannie Kaczorowskiej, Annie Maruszczak i Annie Kaczorowskiej.  Bóg zapłać !  Proszę, aby w najbliższą sobotę po Mszy świętej  o godz.10.00,  o naszą świątynię zadbały następujące rodziny: Zbigniew Markowski, Jan Artym  i  Ryszard Artym.

·         Zapowiedź przedślubna: II  Agata Patrycja Sklepowicz, panna, zamieszkała w Bartnikach,  Parafia tutejsza i  Piotr Kroczak, kawaler, zamieszkały w Połapinie, Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Stoczku Klasztor.

·           Zapraszam na stronę internetową naszej Parafii: www.parafiakiwity.pl

·         Wczoraj odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku naszą parafiankę w wieku 97 lat,  ś+p Jadwigę Miecznikowską. Po Mszy świętej o godz.14.00, została pochowana na Cmentarzu Parafialnym w Kiwitach. Synowi Czesławowi oraz najbliższej rodzinie i krewnym, przekazuję raz jeszcze wyrazy współczucia i pamięci w modlitwie.  ,, Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen”.