<<< strona główna                         ARCHIWUM>>>

XXIV Niedziela Zwykła 15 września 2019r.

godz.9.00 ś+p Józef Bekieszczuk w 44 rocznicę śmierci, + Jan i Marian oraz + Aleksander, Zofia i Tadeusz Bekieszczuk.

godz.11.00 ś+p Tadeusz Filipek w 7 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 16 września, godz.17.00 Msza święta za PARAFIAN.

Wtorek 17 września, godz.17.00 ś+p Aniela-Teresa Bartnikowska w 14 rocznicę śmierci i z racji imienin.

Środa 18 września, godz.17.00 ś+p Ks. Artur Józef Szymanek, + Ks. Zdzisław Stanik oraz z rodziny Mikulskich, Sulim, Gut i Uściennych ; +Adolf Putkowski i + Leonarda (k) Kimbar.

Czwartek 19 września, godz.17.00 ś+p Józefa (k) Oszczyk w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 20 września, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 5 rocznicę ślubu małżonków : Bogumiły i Aureliusza Waga oraz dla Ich synka Ksawerego, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Sobota 21 września, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Zofia Lehoida ; +Anna i Walenty Czeczka oraz + Jan Perzanowski w 4 miesiąc po śmierci, a także dziękczynienie Panu Bogu za otrzymane łaski i o dalsze Boże błogosławieństwo dla Mariusza Kotowicza w 40 rocznicę urodzin.

XXV Niedziela Zwykła 22 września 2019r.

godz.9.00 ś+p Stanisław Wyżykowski - w 20 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Przeworskich i Wyżykowskich

godz.11.00 Msza święta dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Anny i Jerzego Kuształa , o Boże błogosławieństwo dla małżonków i Ich córeczki Rozalii w 2 rocznicę urodzin, a także dla córeczki Dobromiły i rodzin obojga stron : Ciosek i Kuształa.

Poniedziałek 23 września, godz.17.00 ś+p Zbigniew Domarecki w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Wtorek 24 września, godz.17.00 ś+p Tadeusz Bekieszczuk w 3 miesiąc po śmierci ( od Zofii i Staszka Kuriata ).

Środa 25 września, godz.17.00 ś+p Wiesław Dobrzyński w 8 miesiąc po śmierci

Czwartek 26 września, godz.17.00 Msza święta dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Piotrusia Kempczyńskiego , o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Sylwii i Błażeja oraz całej rodziny.

Piątek 27 września, godz.17.00 ś+p Andrzej Wiloch w 18 rocznicę śmierci ; + Tadeusz i Mieczysław Wiloch i za wszystkich zmarłych z rodziny Wilochów i Ługowskich.

Sobota 28 września, godz.9.30 RÓŻANIEC

godz.10.00 ś+p Antoni Szutowicz w 19 rocznicę śmierci ; + Longina i Czesław Rekść ; +Jacek Chodorowski ; + Mariusz Obuchowski i za wszystkich zmarłych dziadków.

godz.17.00 ś+p Aurelia Lipnicka w 44 rocznicę śmierci ; +Wacław Lipnicki - w dniu imienin i w 7 rocznicę śmierci oraz +Stanisław Lipnicki ; + Wanda i Stanisław Ajewscy.

<<< strona główna                           ARCHIWUM>>>