<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

godz.8.50 Litania śpiewana ku czci NSPJ.

godz.9.00  ś+p Józef Wawrykiewicz – z racji Dnia Ojca.

godz.10.50  Litania śpiewana ku czci NSPJ.

godz.11.00  ś+p Wiesława Fic - w 41 rocznicę śmierci oraz  ś+p Jan, Helena i Józef Fic.

Poniedziałek 21 czerwca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 11 rocznicę urodzin Nadii Bekieszczuk, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla braciszka Nikodema oraz rodziców: Kamili i Krzysztofa.

Po Mszy świętej  Litania śpiewana ku czci NSPJ.

Wtorek 22 czerwca, godz.17.00  ś+p Stanisław Jaksina – z racji Dnia Ojca  oraz  + Władysława Jaksina  – z okazji imienin.

Po Mszy świętej  Litania śpiewana ku czci NSPJ.

Środa 23 czerwca, godz.17.00  ś+p Wacław Skomorucha  i  +Tadeusz Chodorowski – w Dniu Ojca  oraz + Jarosława i Dariusz Skomorucha ; +Jacek Chodorowski.  Po Mszy świętej  Litania śpiewana ku czci NSPJ.

godz.17.45  ś+p Marian Perzanowski ;  +Józef Jakubowski  i + Roman Książek – w Dniu Ojca.

Czwartek 24 czerwca, godz.17.00  ś+p Jan Leonowicz – w rocznicę urodzin oraz w dniu imienin  i z okazji Dnia Ojca (od syna Jana z rodziną).

Po Mszy św. Litania śpiew. ku czci NSPJ.

Piątek 25 czerwca, godz.9.00  Msza święta dziękczynna z racji zakończenia Roku szkolnego Szkoły Podstawowej w Kiwitach.

godz.17.00 ś+p Jan Głowacz – z racji imienin oraz   za wszystkich zmarłych z rodziny : Pacławskich i Głowaczów.

Sobota 26 czerwca, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Tadeusz Bekieszczuk w 2 rocznicę śmierci.

godz.17.00  Msza święta ślubna w intencji nowożeńców :

Klaudii Kaczorowskiej i Grzegorza Szymańskiego, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

INTENCJE  MSZALNE

XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 r.

godz.8.50 Litania śpiewana ku czci NSPJ.

godz.9.00  ś+p Leon i Leokadia Kuriata w 17 i 10 rocznicę śmierci  oraz za zmarłych z rodziny Kuriatów i Bieleckich.

godz.14.00   1. Uroczysta Odpustowa Msza święta koncelebrowana w intencji wszystkich PARAFIAN i GOŚCI.

2. ś+p Ks. Artur Józef Szymanek ; + Ks. Zdzisław Stanik ; + Ks. Bonifacy   Sarul ;  + Ks. Krzysztof Jabłoński ;  + Ks. Leszek Kuczyński ; +Ks. Henryk Brywczyński  i  + Ks. Mieczysław Szczęsnowicz.

3. ś+p Alina Maruszczak  - w 18 rocznicę śmierci oraz  ś+p Jan Maruszczak z racji imienin  i  ś+p Tomasz Maruszczak w 2 miesiąc po śm.

Poniedziałek 28 czerwca, godz.17.00  ś+p Władysława Jaksina w 2 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Po Mszy świętej  Litania śpiewana ku czci NSPJ.

Wtorek 29 czerwca - Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła godz.16.00  ś+p Piotr Kuryłowicz- w dniu imienin ; + Alina, Adam,  i Alfons Kuryłowicz  oraz  + Jan i Aleksandra Gardoccy.

godz.17.00  ś+p Roman Książek w 20 rocznicę ; +Janina i Czesław Chojnowscy  oraz + Stanisław i Wincenty Książek.

Środa 30 czerwca, godz.17.00  ś+p Emilia Czerniawska  – w dniu imienin  i w 1 rocznicę śmierci  oraz  + Ryszard Czerniawski.

I Czwartek 01 lipca , godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA

godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 11 rocznicę urodzin Michała Bekieszczuk, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla brata Igora, rodziców Moniki i Dariusza oraz dziadków i prababci.

I Piątek 02 lipca, godz.16.30 Spowiedź święta ;  godz.17.00  ś+p Wincenty, Józefa, Antoni , Wincenty, Maria i Anna Szutowicz.

I Sobota 03 lipca, 9.20  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Władysław Filipek - w 16 rocznicę  śmierci  oraz  + Marianna, Tadeusz i Jan Filipek.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>