<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

I Niedziela Adwentu – 27 listopada 2022 r.

godz.8.40 WYPOMINKI i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.9.00 ś+p Magdalena Grabowska - w 5 miesiąc po śmierci ( od rodziców i rodzeństwa ) oraz + Władysław i Halina Grabowscy.

godz.10.30 Msza święta w SUŁOWIE i Wypominki.

godz.11.40 WYPOMINKI i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.12.00 ś+p Teresa Juszyńska - w 5 rocznicę śmierci oraz + Jerzy Umiński ; +Beata Samojłowicz ; + Kazimierz , Roman, Tadeusz, Dariusz , Czesława i Józef Bakuła ; + Krystyna Herman.

ś+p Piotr i Elżbieta Stefanowicz- od rodziny Mikulskich , zamiast kwiatów

ś+p Krystyna Masłowska - ( od Haliny Zembrzuskiej, zamiast kwiatów ).

Poniedziałek 28 listopada , godz.17.00 Msza święta w intencji zmarłego ś+p Marka Domina - w 3 rocznicę śmierci.

Wtorek 29 listopada , godz.17.00 ś+p Tadeusz Wiloch w 25 rocznicę śmierci oraz +Jadwiga, Mieczysław i Andrzej Wiloch , a także za wszystkich zmarłych z rodziny Wilochów i Ługowskich.

Środa 30 listopada , godz.17.00 RORATY , Msza święta za wszystkich zmarłych poleconych w ZADUSZKACH oraz spoczywających na cmentarzu w Kiwitach, ( po Mszy świętej Wypominki z Koronką do Bożego Miłosierdzia ) i na zakończenie Eucharystii : ANIOŁ PAŃSKI .

I Czwartek 01 grudnia , godz.16.30 GODZINA ŚWIĘTA. godz.17.00 Msza święta w intencji wszystkich PARAFIAN

I Piątek 02 grudnia godz.17.00 ś+p Henryk Wieczorek w 5 rocznicę śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

I Sobota 03 grudnia , godz.9.20 RÓŻANIEC

ROTATY , godz.10.00 ś+p Mariusz Łokaj ( od sąsiadów : Andrzeja, Łukasza i Jarosława Kufieta z rodzinami ).

II Niedziela Adwentu – 04 grudnia 2022 r.

godz.9.00 Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin , o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej.

godz.10.30 Msza święta w SUŁOWIE

godz.12.00 ś+p Mariusz Łokaj – w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Poniedziałek 05 grudnia , godz.17.00 ś+p Ks. Eugeniusz Subocz – Msza święta gregoriańska ( 20 ).

Wtorek 06 grudnia , godz.17.00 Msza święta o łaskę daru przyjęcia Sakramentu Chrztu świętego dla Hani, a także o Boże błogosławieństwo dla jej rodziców : Sylwii i Krzysztofa.

Środa 07 grudnia , godz.17.00 RORATY, Msza święta - intencja wolna !

Czwartek 08 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – godz.12.00 - 13.00 GODZINA ŁASKI Różaniec i Msza święta w intencji :

ś+p Marii Leonowicz w rocznicę urodzin i w dniu imienin +Jan Leonowicz

Piątek 09 grudnia - REKOLEKCJE ADWENTOWE

godz.10.00 ś+p Antoni i Waleria Antos – w 43 i 24 rocznicę śmierci

godz.11.30 Msza święta z udziałem Szkoły Podstawowej w Kiwitach.

godz.17.00 Msza święta dziękczynna w rocznicę urodzin Katarzyny Parzych, o zdrowie i Boże błogosławieństwo , także dla męża Rafała,dzieci Wiktorii i Frania, a także dla Mamy Marii Krzykalskiej.

Sobota 10 grudnia , REKOLEKCJE ADWENTOWE

godz.9.30 RÓŻANIEC

ROTATY , godz.10.00 ś+p Jadwiga Wiloch - w 2 rocznicę śmierci ; +Mieczysław, Tadeusz i Andrzej oraz z rodziny : Wilochów i Ługowskich.

godz.13.00 Msza święta i spowiedź w Sułowie

godz.17.00 Msza św o Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN