<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

 

 

INTENCJE  MSZALNE

 

XXX  Niedziela Zwykła 25 października` 2020 r.

 

         godz.9.00 ś+p Zofia  i Henryk Bilińscy – Msza św. gregor. (25).

 

godz.11.00  ś+p Regina Przybysz - w 21 rocznicę śmierci  oraz  +Stefan i Henryk Przybysz   + Michał, Stefania, Czesław, Aneta i Ryszard Muszak.

 

        Poniedziałek 26 października, godz.16.00 RÓŻANIEC

 godz.16.30  ś+p Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska (26).

 

                Wtorek 27 października, godz.16.00 RÓŻANIEC

 godz.16.30  ś+p Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska (27).

 

Środa 28 października, godz.16.00 RÓŻANIEC

 godz.16.30  ś+p Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska (28).

 

Czwartek 29 października, godz.16.00 RÓŻANIEC

 

godz.16.30  ś+p Klemens Kruszel w 28 rocznicę śmierci  oraz + Zofia,  Andrzej, Greta, Roman i Ryszard Kruszel.

godz.17.10 ś+p  Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska (29).

 

 

Piątek 30 października, godz.16.00 RÓŻANIEC

godz.16.30   ś+p Józef Wieczorek w 46 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Wieczorków i Prokopowiczów.

 

godz.17.10 ś+p Zofia i Henryk Bilińscy – Msza święta gregoriańska (30), ostatnia - ,, Anioł Pański ...”

 

Sobota 31 października, godz.9.30 RÓŻANIEC                                           

godz.10.00  ś+p Władysław Kucharewicz - w 6 rocznicę śmierci  oraz +Lilia-Aldona Kucharewicz.

INTENCJE  MSZALNE

 

Uroczystość Wszystkich Świętych – niedziela 01 listopada 2020 r.

 

         godz.9.00 ś+p Pelagia Michalczewska w 23 rocznicę śmierci  oraz  +Maciej, Jan, Alfons, Leontyna, Paweł i Józef Michalczewscy.

 

godz.11.00  Msza święta w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym w Kiwitach i bliskich naszemu sercu.

 

  Poniedziałek 02 listopada - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych , czyli Dzień Zaduszny

godz.10.00  Msza święta w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin oraz spoczywających na cmentarzu parafialnym w Kiwitach.

godz.16.00 ś+p Czesław Miecznikowski w 1 rocznicę śmierci oraz +Józefa Marian i Jadwiga Miecznikowscy.

 

   Wtorek 03 listopada, godz.16.00  ś+p Paweł Demkowski w 12 rocznicę śmierci oraz + Zofia, Franciszek, Władysław, Stefan, Ludwika i Tomasz  Demkowscy

 

 Środa 04 listopada, godz.16.00  ś+p Ks. Artur Józef Szymanek oraz za zmarłych  rodziny Mikulskich i Sulim.

 

Czwartek 05 listopada, godz.16.00  ś+p Władysława i Jan Pielak ;  +Zofia Gwiazda  i  +Tadeusz Bekieszczuk.

 

       Piątek 06 listopada, godz.15.30 Spowiedź Święta

godz.16.00 ś+p Witold Borsuk w 43 rocznicę śmierci  oraz +Jan, Eleonora i Zdzisław Komsta ; + Ryszard i Roman Kruszel.

 

Sobota 07 listopada, godz.9.20 RÓŻANIEC

              godz.10.00  ś+p Antoni Szutowicz - w 20   rocznicę śmierci  oraz   +Czesław i Longina Rekść, +Jacek Chodorowski, + Mariusz Obuchowski i +Michał Kolesar.

 

 

 

 

                  <<< strona główna                              ARCHIWUM>>>