<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XVII Niedziela Zwykła  – 25 lipca 2021 r.

godz.9.00  ś+p Natalia, Marian i Aleksander Perzanowscy – z racji imienin i rocznicy urodzin i za wszystkich zmarłych z rodziny Perzanowskich ; +Bogdan Barszczewski ;   + Dariusz Bakuła  oraz  +Józef, Emilia  i Władysław Jakubowscy, + Henryk Kowalczyk  i z rodziny +Żurawskich.

godz.11.00  ś+p Stanisław i Ryszard Głowacz w 12 i 9  rocznicę śmierci oraz  +Aniela Dutkowska - w 22 rocznicę śmierci.

Poniedziałek 26 lipca, godz.17.00  Msza święta w intencji wszystkich  PARAFIAN ( żywych i zmarłych ).

Wtorek 27 lipca  -  Mszy świętej – nie będzie !

Środa 28 lipca , godz.17.00  Msza święta – intencja wolna !

Czwartek 29 lipca, godz.17.00  ś+p Stanisław Jaksina  w 23 rocznicę śmierci   oraz  + Władysława Jaksina.

Piątek 30 lipca, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Nikodema Bekieszczuk o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla siostrzyczki Nadii oraz rodziców : Kamili i Krzysztofa.

Sobota 31 lipca, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Waldemar Kij w 12 rocznicę śmierci ; + Zygmunt Akacki i  Małgorzata Praska.

INTENCJE  MSZALNE

XVIII Niedziela Zwykła  – 01 sierpnia 2021 r.

godz.9.00  Msza święta w intencji Koła Żywego Różańca w Kiwitach i Ich rodzin, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 1 miesiąc po ślubie małżonków: Klaudii i Grzegorza Szymańskich, o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w życiu małżeńskim i rodzinnym.

- Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Adama Chodorowskiego, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla siostrzyczki Oli,  rodziców, dziadków oraz całej rodziny Chodorowskich i Nowak.

-  ś+p Włodzimierz Kawalir w 30 rocznicę śmierci oraz + Maria, Stefan, Teodozja i Michał Kawalir ;  + Helena , Kazimierz i Stanisław Zdunek.

-  ś+p Tomasz Maruszczak w 3 miesiąc po śmierci.

-  ś+p Janina i Zenon Czepułkowscy – w 10 i 34 rocznicę śmierci.

ś+p Józef Muszak, Eugenia i Bazyli Huczyk,Tadeusz i Jacek Chodorowscy

Poniedziałek 02 sierpnia, godz.17.00  Msza święta w intencji wszystkich  PARAFIAN ( żywych i zmarłych ).

Wtorek 03 sierpnia , godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Amelii i braciszka Maksymiliana, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny : Żydoników, Prokopowiczów i Wawrykiewiczów.

Środa 04 sierpnia , godz.17.00  Msza święta – intencja wolna !

I Czwartek 05 sierpnia, godz.17.00  ś+p Czesława (k)  Mazan , +Stanisława (k) Jaksina, +Antonina Kaczyńska, +Bolesława (k)  Poręba oraz  +Aleksandra (k)  i  Władysława (k)  Puchalscy.

I Piątek 06 sierpnia, godz.17.00  ś+p z rodziny Mikulskich i Sulim  oraz ś+p  Ks. Proboszcz mgr Artur Józef Szymanek – w 18 rocznicę śmierci.

Sobota 07 sierpnia, 9.20  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Roman Kruszel - w 3 rocznicę śmierci ; + Greta, Ryszard, Klemens, Zofia i Andrzej Kruszel.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>