<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

III  Niedziela Zwykła –  23 stycznia 2022 r.

godz.9.00  ś+p Jerzy Wawrykiewicz - w 48 rocznicę śmierci  oraz

+ Paulina  i  Józef  Wawrykiewicz.

godz.11.00  ś+p Franciszek Krzykalski – z racji Dnia Dziadka.

ś+p Tomasz Maruszczak  z racji 50 rocznicy urodzin i 9 miesiąc po śmierci ( od żony, dzieci i przyjaciół ).

Poniedziałek 24 stycznia, godz.17.00  Msza święta w intencji    powrotu do zdrowia dla Stanisława Leonowicza i Moniki Borkowskiej oraz o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

Wtorek 25 stycznia , godz.17.00  ś+p Czesław Czeszewski - w 11 rocznicę śmierci i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 26 stycznia , godz.17.00  Msza święta dziękczynna za szczęśliwe zakończenie kolędy , o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN  oraz opiekę Świętej Rodziny.

Czwartek 27 stycznia , godz.17.00  ś+p Anna, Stefania i Jan  Martowicz  i za wszystkich zmarłych z rodziny Martowicz.

Piątek 28 stycznia , godz.17.00  Msza święta dziękczynna - w 3 rocznicę urodzin Oliwiera Kufieta, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla Ksawerego, Mai i Leny Kufieta oraz rodziców, dziadków i pradziadków obojga stron.

Sobota 29 stycznia 2022 r , godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Maria i Jan Leonowicz (od Lidii Banach i Eugenii Załoga)

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela Zwykła –  30 stycznia 2022 r.

godz.9.00  ś+p Natalia Perzanowska w 5 rocznice śmierci, Marian, Tadeusz , Aleksander i z całej Rodziny Perzanowskich i Żurawskich; +Józef, Emilia i Władysław Jakubowscy, Henryk Kowalczyk-w 5 rocznicę śmierci ; +Henryk Szmitek, + Dariusz Bakuła  i  + Bogdan Barszczewski.

godz.11.00  ś+p Wiesław Dobrzyński - w 3 rocznicę śmierci

ś+p Władysław Żydonik - w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny,  przyjaciół i uczestników pogrzebu ).

Poniedziałek 31 stycznia, godz.17.00  Msza święta dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny Panu Bogu wiadomej.

Wtorek 01 lutego, godz.17.00  ś+p Msza święta – intencja wolna !

Środa 02 lutego , godz.10.00  ś+p Maria i Franciszek Żydonik oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Żydoników, Chomejów , Kowalów, Aleksandrowiczów i Maciulewiczów ; + Władysław Żydonik.

godz.17.00 ś+p Katarzyna Dziurek w 33 rocznicę śmierci oraz +Jerzy i Dymitr Dziurek.

I Czwartek 03 lutego , godz.16.30  GODZINA  ŚWIĘTA godz.17.00  ś+p Stanisław Jurgielewicz- w 17 rocznicę śmierci oraz + Kazimiera, Michał i Jan Jurgielewicz.

I  Piątek 04 lutego , godz.17.00  Msza święta dziękczynna za szczęśliwe przeżytą kolędę, o łaskę zdrowia, ożywienie wiary i dalsze Boże błogosławieństwo dla wszystkich PARAFIAN.

I Sobota 05 lutego 2022 r , godz.9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Józef i Janusz Gąska w 1 miesiąc po śmierci ; + Stanisław, Ryszard, Jan, Karolina i Michał Głowacz oraz +Salomea i Jan Wiśniowscy.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>