<<< strona główna                                 ARCHIWUM>>>

INTENCJE  MSZALNE

XXV Niedziela Zwykła –  19 września 2021 r.

godz.9.00  ś+p Aleksander i Marian Perzanowscy w 37 i 21 rocznicę śmierci oraz   + Natalia, Tadeusz i z rodziny Perzanowskich ; +Henryk Kowalczyk, +Dariusz Bakuła oraz +Józef, Emilia i Władysław Jakubowscy

godz.11.00  ś+p Tadeusz Filipek w 9 rocznicę śmierci.

ś+p Tomasz Maruszczak w 5 miesiąc po śmierci.

ś+p Teresa Aniela Bartnikowska w 16 rocznicę śmierci.

ś+p Janusz Nowatkowski w 1 rocznicę śmierci oraz +Jadwiga , +Władysław, + Krzysztof  i  + Grzegorz Nowatkowscy ; + Stella Ciborska, + Helena Wołkowicz   i  + Irena Woronowicz

Poniedziałek 20 września, godz.17.00  Msza święta dziękczynna w 7 rocznicę ślubu małżonków : Bogumiły i Łukasza Waga, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, także dla syna Ksawerego.

Wtorek 21 września , godz.17.00  Msza święta o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Aliny Bielewicz.

Środa 22 września,  godz.17.00  Msza święta o zdrowie i  dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla

rodzin : Mikulskich i Darmochwał.

Czwartek 23 września, godz.17.00  ś+p Leszek Okoński - w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Piątek 24 września, godz.17.00  ś+p Henryk Kawiak - w 1 miesiąc po śmierci ( od rodziny i uczestników pogrzebu ).

Sobota 25 września, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  ś+p Maria Babik - w 2 miesiąc po śmierci ( od Firmy Pogrzebowej Dora  z Lidzbarka Warmińskiego ).

INTENCJE  MSZALNE

XXVI Niedziela Zwykła –  26 września 2021 r.

godz.9.00  ś+p Wacław Skomorucha – z racji imienin

oraz  + Jarosława  i + Dariusz Skomorucha.

godz.11.00  Msza święta dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Rozalki Kuształa, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodziców : Anny i Jerzego Kuształa, siostrzyczki Dobrusi oraz dziadków obojga stron.

Poniedziałek 27 września, godz.17.00  Msza święta, o łaskę zdrowia i dalsze Boże błogosławieństwo, dla Pelagii Gumowskiej z Rodzinnego Domu Opieki Społecznej ,, Pod Lasem  ” w Kobieli.

Wtorek 28 września , godz.17.00  Msza święta w intencji Panu Bogu wiadomej.

Środa 29 września,  godz.17.00  ś+p Andrzej Wiloch w 20 rocznicę śmierci oraz + Jadwiga, Mieczysław i Tadeusz Wiloch  i  z rodziny Wilochów i Ługowskich.

Czwartek 30 września, godz.17.00  ś+p Franciszek Jaworski - w 10 rocznicę śmierci   i  + Lucyna Jaworska.

I Piątek 01 października, godz.16.30 RÓŻANIEC

godz.17.00  ś+p Maria i Jan Leonowicz , a także za zmarłych z rodzin obojga stron : Michalczewskich, Leonowiczów i Wołonciejów.

I Sobota 02 października, 9.30  RÓŻANIEC

godz.10.00  Msza święta w intencji chrzczonego dziecka : Kuba Książek, o zdrowie i Boże błogosławieństwo, także dla rodzeństwa, rodziców i dziadków obojga stron.

<<< strona główna                              ARCHIWUM>>>