<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

Procesja na Odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów      Piotra i Pawła w Kiwitach – 01 lipca 2018 roku, godz.14.00.

Zapraszam, jak każdego roku Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kiwitach, do niesienia Krzyża i baldachimu oraz asystowania Księdzu Celebransowi w czasie procesji odpustowej  ( jeden raz wokół kościoła ).

Duży Różaniec poniosą Członkinie Koła Żywego Różańca.

Chorągwie pojedyncze będą nieśli : Sebastian Przybysz  i Mateusz Adamkiewicz.

Chorągwie duże ze wstążkami będą nieśli : Tadeusz Karczewski, Romuald Fic,   Andrzej Zwoliński  i  Janusz Tenus.

Szarfy poniosą Panie ,, Kiwitczanki ” w strojach ludowych oraz chętne osoby z Parafii.

Obraz Matki Bożej  Częstochowskiej poniosą :  Danuta Ostrowska,  Aleksandra Ostrowska, Danuta Szukis i Krystyna Fic.

Poduszki procesyjne poniosą : Oliwia Krumin, Dominika Adamkiewicz, Magdalena Langkau i Weronika Zwolińska.

Zapraszam dzieci klasy 0-I-II-III  do sypania kwiatków, a rodziców proszę o pomoc w organizacji tego zadania.

Ps. Gdyby ktoś z wyznaczonych osób do procesji, z ważnych przyczyn, nie mógłby wypełnić swojej funkcji, uprzejmie proszę o zorganizowanie zastępstwa we własnym zakresie.

Wszystkim za pomoc składamSerdeczne  BÓG ZAPŁAĆ !

<<< strona główna                                                                   ARCHIWUM >>>