<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

Procesja na Odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kiwitach – 18 czerwca 2017 roku.

·       Zapraszam, jak każdego roku Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kiwitach, do niesienia Krzyża i baldachimu oraz asystowania Księdzu Celebransowi w czasie procesji odpustowej  ( jeden raz wokół kościoła ).

·       Duży Różaniec poniosą Członkinie Koła Żywego Różańca.

·       Chorągwie pojedyncze będą nieśli : Jakub Adamkiewicz i Arkadiusz Lubowicki.

·       Chorągwie duże ze wstążkami będą nieśli : Krzysztof Bekieszczuk, Sebastian Przybysz, Krzysztof Stefanowicz  i Karol Jaworski.

·       Szarfy poniosą Panie ,, Kiwitczanki ” w strojach ludowych oraz Mamy bierzmowanej młodzieży.

·       Obraz Matki Bożej  Częstochowskiej poniosą : Katarzyna Zawadzka, Patrycja Dąbrowska, Wiktoria Grzegorczyk i Martyna Filipek.

·       Poduszki procesyjne poniosą : Wiktoria Bartnikowska, Martyna Przybysz, Marta Wojczulanio i Natalia Błażewicz.

·       Ps. Gdyby ktoś z wyznaczonych osób do procesji, z ważnych przyczyn, nie mógłby wypełnić swojej funkcji, uprzejmie proszę o zorganizowanie zastępstwa we własnym zakresie.

Wszystkim za pomoc składam – Serdeczne  BÓG ZAPŁAĆ !

<<< strona główna                                                                   ARCHIWUM >>>