<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

Procesja na Odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów
Piotra i Pawła w Kiwitach – 27 czerwca 2021 roku, godz.14.00.

Zapraszam, jak każdego roku Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kiwitach, do niesienia Krzyża i baldachimu oraz asystowania Księdzu głównemu Celebransowi w czasie procesji odpustowej  ( jeden raz wokół kościoła ).

Duży Różaniec poniosą Członkinie Koła Żywego Różańca.

Dwie chorągwie pojedyncze będą nieśli :  Rafał Wojczulanio  i Krzysztof Świerzewski.

Cztery chorągwie duże ze wstążkami będą nieśli : Zbigniew  Maruszczak, Piotr Maruszczak, Zbigniew Gleszczyński  i Zbigniew Zawadzki.

Szarfy poniosą Panie ,, Kiwitczanki ” w strojach ludowych  oraz chętne osoby z Parafii, które nie mają wyznaczonej funkcji.

Obraz Matki Bożej  Częstochowskiej poniosą : Dominika Maruszczak,   Bogumiła Waga,   Milena Skiba  i  Anna Kufieta.

Poduszki procesyjne poniosą : Lena Mickiewicz,  Maja Kufieta, Katarzyna Ponczkowska   i  Nadia Bekieszczuk.

Zapraszam dzieci klasy 0-I-II-III  do sypania kwiatków, a rodziców proszę o pomoc w organizacji tego zadania.

Ps.     Jeżeli ktoś z wyznaczonych osób do procesji, z ważnej przyczyny, nie może wypełnić swojej funkcji, uprzejmie proszę o zorganizowanie zastępstwa we własnym zakresie.

Wszystkim za pomoc składam – Serdeczne  BÓG ZAPŁAĆ !

<<< strona główna                                                                   ARCHIWUM >>>