<<< strona główna                                                                         ARCHIWUM >>>

PROCESJA  REZUREKCYJA  01 kwietnia 2018 ROKU

W  PARAFII  W  KIWITACH, godz.6.00

Tak jak w ubiegłych latach, bardzo serdecznie proszę o pomoc
w zorganizowaniu procesji rezurekcyjnej.

Zapraszam Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kiwitach, do niesienia Krzyża procesyjnego, baldachimu i asystowanie księdzu proboszczowi w procesji Eucharystycznej z Najświętszym Sakramentem, 3 razy wokół kościoła.

Do niesienia figury Zmartwychwstałego Chrystusa, proszę Marcina Maruszczak.

Do niesienia Paschału wielkanocnego, proszę  Marcina Perduta.

Do niesienia dwóch chorągwi pojedynczych, zapraszam młodzież: Szymona Kolesar  i  Mateusza Markowskiego.

Do niesienia czterech chorągwi ze wstążkami, proszę Panów : Szymona i Łukasza Karczewskich, Andrzeja Wawrykiewicza i Marka Kuształa,  a  także Panie  z Koła Żywego Różańca, rodziców dzieci komunijnych rocznicowych oraz ,,Kiwitczanki ”.

Do niesienia poduszek procesyjnych, zapraszam dzieci : Natalię Błażewicz,  Marcelinę Kolesar,  Miję Kruszel  i  Julię Potasznik.

W przypadku obiektywnej niemożności, wykonania wyznaczonej funkcji procesyjnej, uprzejmie proszę o znalezienie zastępstwa we własnym zakresie.

Serdeczne Bóg zapłać, za zaangażowanie i dobry uczynek na większą Chwałę Bożą i pożytek wspólnoty wiernych.

<<< strona główna                                                                   ARCHIWUM >>>